SVARBIAUSI PIANISTŲ LAIMĖJIMAI

Balandžio 15-17 dienomis Daugpilio vidurinėje muzikos mokykloje įvyko VI tarptautinis konkursas, skirtas J. S. Bacho 330-oms gimimo metinėms, - „VIVA LA MUSICA“.

Konkurse dalyvavo apie 90 muzikantų nuo 6-ių iki 20-ties metų amžiaus iš Baltarusijos, Lietuvos ir Latvijos. Šiais metais išgirdome ne tik fortepijono, bet ir arfos, violončelės, smuiko, akordeono ir pučiamųjų instrumentų skambėjimą.

 

 

Žiuri nariai, - muzikantai iš Vokietijos, Lietuvos, Baltarusijos ir Latvijos. Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklą konkurse atstovavo penki jaunieji pianistai, ne kartą dalyvavusieji ir pelniusieji apdovanojimus įvairiuose konkursuose: Rostislava Kenebas (mokytoja Žana Arapova), Marija Kaleničenko ir Marija Semenej (mokytoja Karina Gurina), Alina Rutkauskaitė (mokytoja Violeta Pščelovskaja) ir Ilja Kovaliov (mokytoja Olga Šinkarenko).

Visi mūsų pianistai skambino jauniausiųjų (iki 13-os metų) amžiaus grupėje ir nežiūrint į didžiulę konkurenciją grįžo su pergale. I-aja vietą pelnė Marija Kaleničenko (mokytoja Karina Gurina) ir Rostislava Kenebas (mokytoja Žana Arapova). Jos buvo apdovanotos piniginiais prizais ir atminimo dovanomis. Be to, Marija Kaleničenko buvo apdovanota specialiu diplomu už geriausią J. S. Bacho kūrinio atlikimą, o Rostislava Kenebas už geriausią F. Šopeno kūrinio atlikimą. Neliko be dovanų ir jauniausia konkurso dalyvė Marija Semenej.

Sveikiname konkurso dalyvius ir nugalėtojus. Linkime sėkmės ir naujų laimėjimų.

Atnaujinta Antradienis, 05 Gegužė 2015 10:50