Pasiekimai

TARPTAUTINIŲ IR ŠALIES KONKURSŲ-FESTIVALIŲ NUGALĖTOJŲ SĄRAŠAS

2014—2015 m. m.


Lapkričio 4-7 dienomis Kaune vyko III-asis Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Kaunas Sonorum“. Jame pasirodė daugiau kaip 400 dalyvių iš 17 Europos ir Azijos šalių. Konkurse dalyvavo ir Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos korneto klasės mokinys AUGUSTAS GUDAS (mokytojas T. Kochanka, akomp. V. Pščelovskaja), kuris pelnė Laureato diplomą.

Sveikiname!

 

 

 

 

Kiekvieno subrendusio muziko svajonė yra koncertuoti prestižinėse pasaulio salėse, bet kartais Fortūna už rankos veda ir mūsų jaunuosius atlikėjus bei leidžia pasijusti garsiais...

JAV vaizduojamųjų menų komitetas „AFAF“, ieškodamas jaunų talentų, rengia festivalius – konkursus ir suteikia galimybę talentingam JAV ir viso pasaulio jaunimui pasirodyti prestižinėje Niujorko koncertų salėje „Carnegie Hall“. Festivalio – konkurso dalyvių perklausos vyksta JAV ir Kinijoje. Atrankinių turų nugalėtojai pelno teisę dalyvauti baigiamajame renginio koncerte „Carnegie Hall“. Šiame koncerte, prieš tai sėkmingai įveikusi atrankinius turus, 2015-05-30 dalyvavo ir Visagino Č. Sasnausko menų mokyklos fortepijono specialybės mokinė Marija Nikitenko. Festivaliui – konkursui ją parengė mokytoja metodininkė Nina Bacienė.

Sveikiname Mariją su puikia pergale ir linkime ateityje visur lydinčios Fortūnos!

Iš visos širdies dėkojame pedagogei Ninai Bacienei už pasiaukojamą ir profesionalų darbą rengiant mūsų dukrą prestižiniam pasirodymui.

 

 

Marijos tėvai –

Olga ir Vadimas  Nikitenko

 

 

 

 

Rugpjūčio 14-23 d.d. Druskininkuose vyko jubiliejinis – XV tarptautinis konkursas – festivalis „Muzika be sienų“, kuriame dalyvavo 123 jaunieji atlikėjai iš 15 šalių. Konkurso žiuri sudarė žymūs muzikai iš Amerikos, Danijos, Gruzijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Rusijos ir Vokietijos. Konkurso dalyviai turėjo galimybę lankyti profesorių vedamas meistriškumo pamokas.

Šiame renginyje mūsų mokyklai atstovavo Aurelija Paškelevičiūtė, mokytojos metodininkės Leilos Urmanovos-Vnukovos fortepijono klasės mokinė. Ji tapo konkurso – festivalio III laipsnio laureate ir pelnė teisę dalyvauti koncertų cikle, kurie vyko įvairiose Druskininkų miesto salėse, tame tarpe ir M.K. Čiurlionio memorialiniame muziejuje.

Pedagogė Leila Urmanova-Vnukova dalyvavo renginio mokslinėje – metodinėje konferencijoje ir skaitė pranešimą „Meninių pasaulio vaizdinių atskleidimo priemonių ypatumai M.K. Čiurlionio ir G. Mušelio kūriniuose fortepijonui“.

Sveikiname mokinę Aureliją Paškelevičiūtę ir jos mokytoją Leilą Urmanovą-Vnukovą ir linkime ateityje kūrybinės sėkmės!

 

 

 

 

 

2015 m. balandžio 29 d. 11 val. Ukmergės meno mokykloje vyko respublikinis vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas-festivalis “Garsų sūkury”.

Konkurse-festivalyje dalyvavo 72 kolektyvai (solistai, mažieji vokaliniai ansambliai (duetai, tercetai, kvartetai) ir vokaliniai ansambliai (nuo 5 iki 12 dalyvių) iš Lietuvos Respublikos muzikos ir meno mokyklų bei konservatorijų. Dalyvių amžius nuo 7 iki 19 metų.

Dalyviams galėjo akomponuoti koncertmeisteris-pianistas. Nebuvo leidžiama naudotis garso stiprinimo aparatūra ir fonogramomis, konkursas gyvo garso. Visi dalyviai atliko po du laisvai pasirinktus skirtingo charakterio kūrinius iš kurių vienas a cappella.

Dalyvių pasirodymus balais vertino Lietuvos Respublikos vokalinės muzikos specialistų vertinimo komisija.

Komisijos pirmininkas:

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docentas DAINIUS PUIŠYS;

Komisijos nariai:

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorė REGINA MACIŪTĖ;

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos lektorė NATALIJA KATILIENĖ;

Ukmergės meno mokyklos chorinio dainavimo mokytoja metodininkė DALIA SLIŽYTĖ;

Ukmergės meno mokyklos chorinio dainavimo metodinės grupės pirmininkė mokytoja metodininkė DAIVA PETRIKIENĖ.

Konkurso-festivalio dalyviai buvo vertinami pagal sekančius kriterijus: amžiaus tarpsnis ir balso ypatumai, atlikimo lygis, vokalinė ir sceninė kultūra, intonacija, repertuaro įvairumas, artistiškumas, ansambliškumas, kūrinių interpretacija.

Šiame konkurse dalyvavo Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos merginų vokalinis ansamblis vadovės Ilona Alėjūnienė, Rasa Rugaitytė, koncertmeisterė Žana Arapova.

Ansamblis gavo aukščiausią komisijos įvertinimą ir tapo I LAIPSNIO LAUREATU.

 

SVEIKINAME LAUREATUS IR JŲ MOKYTOJUS !

Grand Prix laimėtoją Pavelą Každalevičių

ir mokytoją Niną Bacienę


Rostislavą Kenebas (pelnė nominaciją už geriausią šiuolaikinio lietuvių kompozitoriaus kūrinio interpretaciją)

ir mokytoją Žaną Arapovą

Mariją Semenej,

Mariją Kaleničenko (pelnė nominaciją už geriausią šiuolaikinio latvių kompozitoriaus kūrinio interpretaciją)

ir mokytoją Kariną Guriną


Aliną Rutkauskaitę ir mokytoją Violetą Pščelovskają

Alisą Belezovą, Daniilą Petrinko

ir mokytoją Alesią Krumplevskają

Valeriją Krumplevskają

ir mokytoją Natalją Beločkiną

Olgą Doroniną, Varvarą Mitiną

ir mokytoją Tamarą Korikovą

Mariją Nikitenko ir mokytoją Niną Bacienę

Eriką Čirikaitę,

fortepijonų duetąEveliną Gaidytę,

Karoliną Vainiūtę ir mokytoją Eligiją Balbierytę

fortepijonų duetą

Eriką Čirikaitę, Aleksandrą Šliachtenko

ir mokytojas - Eligiją Balbierytę, Tamarą Korikovą


SVEIKINAME DIPLOMANTUS IR JŲ MOKYTOJUS !

Jauniausią konkurso dalyvę

Auriką Ulevičiūtę ir mokytoją Tatjaną Gimbickają

Jauniausią konkurso dalyvį

Gintarą Šeršniovą ir mokytoją Alesią Krumplevskają

Tatjaną Kasatovą ir mokytoją Verą Rodionovą

Sofją Starinskają, Juliją Aržanovskają

ir mokytoją Alesią Krumplevskają

Kirilą Suchorukovą ir mokytoją Galiną Jaurovą

Ievą Baronaitę ir mokytoją Gintarę Skačkauskienę

Kamilę Gabrilaitę ir mokytoją Viliją Žukauskienę

 

Tarptautinis vaikų ir jaunimo muzikinio meno ir šokio konkursas „Talentų karūna“


2015 metų vasario 21 dieną Klaipėdoje įvyko Tarptautinis vaikų ir jaunimo muzikinio meno ir šokio konkursas „Talentų karūna“. Jame dalyvavo jaunieji Lietuvos bei Latvijos atlikėjai. Mūsų mokyklos auklėtinė, XI klasės moksleivė Ieva Tarulytė su savo mokytoja Loreta Gaivenyte dainavo duetu. Tai buvo debiutinis dueto pasirodymas, kuris įvertintas I-os vietos  laureato diplomu. O mokytoja Loreta Gaivenytė ne tik dalyvavo kaip dalyvė bei dueto vadovė, bet  ir kaip konkurso vertinimo komisijos narė.


 


Konkursas - festivalis „Talentas be ribų“

 

 

2014 metų gruodžio 7 dieną Daugpilyje įvyko III Tarptautinis vaikų ir jaunimo kūrybos konkursas - festivalis „Talentas be ribų“ – „Ežerų krašte“ – „Žiemos pasaka“. Jame dalyvavo jaunieji atlikėjai iš Estijos, Latvijos, Lietuvos bei Rusijos.

Mūsų mokyklos auklėtinės, IA klasės mokinė Viktorija Vilkelionok bei IV klasės mokinė Ieva Igumnova  (vyr. mokytoja Loreta Gaivenytė), gražiai pasirodė ir abi pelnė konkurso III laipsnio laureato diplomus. Viktorijai tai buvo pirmasis viešas solinis pasirodymas.

Ji konkurse debiutavo. O mokytoja Loreta Gaivenytė ne tik dalyvavo kaip moksleivių vadovė, bet  ir kaip konkurso vertinimo komisijos narė.

 

 

Atnaujinta Penktadienis, 11 Gruodis 2015 10:17