Tarptautinis smuikininkų ansamblių ir orkestrų festivalis

Balandžio 22 dieną Vilniuje vyko II tarptautinis jaunųjų smuikininkų ansamblių ir orkestrų festivalis, kuriame mūsų mokyklą atstovavo du ansambliai – vyresniųjų klasių smuikininkų ansamblis (mokyt. Svetlana Mikelskaitė) ir mažųjų smuikininkų ansamblis (mokyt. Ieva Gudienė). Ansamblių koncertmeisterė Natalja Beločkina.

Festivalį pradėjo Vilniaus B. Dvariono moksleivių simfoninis orkestras,

diriguojamas profesoriaus Donato Katkaus, kuris po pasirodymo šmaikščiai ir taikliai paragino jaunuosius atlikėjus neišsivažinėti po užsienius ir kurti Lietuvą visiems kartu. Mažieji Visagino artistai tarsi užburti klausėsi Latvijos bei Lietuvos vaikų kamerinių orkestrų atliekamų melodijų, susižavėję stebėjo jaunuosius solistus. Juk tikrai ne taip jau dažnai mūsų miesto vaikai turi progą išgirsti orkestrų skambesį…

Po pasirodymų kiekvienas ansamblis buvo apdovanotas padėkos raštais ir šakočiais. Į namus vaikai važiavo kupini įspūdžių ir jėgų ruoštis naujiems pasirodymams.


Atnaujinta Trečiadienis, 26 Balandis 2017 17:49