PAMUZIKUOKIME SU DRAUGAIS

 

Ansamblinis muzikavimas mūsų mokykloje populiarėja. Kaskart susikuria naujų, įvairių sudėčių ansamblių. Šiais mokslo metais gabiems mokiniams yra skirta ansamblio pamoka. Tai puiki galimybė ir motyvacija vaikams plėtoti ansamblinio muzikavimo įgūdžius.

Balandžio 26 d. įvyko edukacinė pamoka – apskritas stalas „Pamuzikuokime su draugais“. Tikslas – skatinti ansamblinį muzikavimą. Organizatorės – mokytojos - Eligija Balbierytė irRita Kuprinskaitė. Dalyvavo šių mokytojų ir mokytojos TatjanosGimbickajos mokiniai: Gabrielė Bartkutė, Karolina Bražnikovaitė, Uljana Grunina, Ana Kuznecova, Zlata Maščenko, Ieva ir Vytautas Marcinkevičiai.

Iliustravo mokytoja Jolanta Kraucevičienė. Renginį stebėjo mokytoja Margarita Solovieva.

I renginio dalyje mokiniai ne tik muzikavo, bet ir įvairia forma pristatė savo atliekamus kūrinius, diskutavo. II dalis buvo skirta naujo ansamblio kūrimui. Kūrybinę užduotį (ištrauką iš J. Haidno Vaikiškos simfonijos) pateikė R. Kuprinskaitė, kuri ir vadovavo šiam ansambliui. Į įsijungę mokiniai ir mokytojai muzikavo pianinais, smuiku, „melodika“, metalofonu ir mušamaisiais instrumentais.

Atlikėjai buvo kūrybingai ir linksmai nusiteikę, o naujai sukurtas ansamblis suteikė visiems muzikavimo džiaugsmą.

(nuotraukos čia)

Atnaujinta Sekmadienis, 07 Gegužė 2017 17:35