MAŽIEJI TALENTAI 2017

 

2017-05-05 Utenos muzikos mokykloje vyko X tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Mažieji talentai-2017“, kuriame dalyvavo 5 - 11 metų amžiaus muzikos bei meno mokyklų mokiniai.

Konkurso vertinimo komisijai jau dešimtą kartą vadovavo Nacionalinės M.K. Čiurlionio menų mokyklos mokytojas ekspertas Aleksandras Jurgelionis.

Renginyje dalyvavo daugiau kaip 150 jaunųjų atlikėjų. Mūsų mokyklai atstovavo 7 jaunieji pianistai ir 1 smuikininkė - Patricija Gyulbudahyants. Konkurso dalyviai buvo apdovanoti specialiais prizais, pradžiuginusiais visus vaikus – žaisliniais meškučiais su jubiliejinio konkurso emblema.

Visi mūsų mokiniai pelnė apdovanojimus. Padėka apdovanota Aurika Ulevičiūtė, mokytojos Tatjanos Gimbickajos auklėtinė. Diplomanto diplomus pelnė: Anastasija Gubarenko ir Vladislav Naruk, mokytojos Nataljos Dunajevos auklėtiniai ir Aleksandr Oščepkov, mokytojos Ninos Bacienės mokinys.

Laureatais tapo: Patricija Gyulbudahyants (mokytoja Svetlana Mikelskaitė, koncertmeisterė Natalja Beločkina), Anastasija Lečickaja (mokytoja Karina Gurina), Gintaras Šeršniovas (mokytoja Alesia Krumplevskaja) ir Marina Izmailova (mokytoja Irina Guseinova).

Šiame konkurse buvo įsteigtas didysis prizas „Tarptautinio jaunųjų atlikėjų konkurso atradimas“, ir labai džiugu, kad jį pelnė mūsų mokyklos mokinė, mokytojos K. Gurinos auklėtinė, tarptautinio fondo „Sos talents“ dalyvė Marija Kaleničenko. Jai atiteko ir pagrindinis renginio suvenyras – didžiulis žaislinis meškinas.

Sveikiname mūsų mažuosius talentus, jų mokytojus ir koncertmeisterę su aukštais pasiekimais konkurse. Tikimės, kad talismanais tapę meškučiai ir didysis meškinas suteiks jums dar daugiau pasitikėjimo savo jėgomis ir padės įveikti visas kliūtis kelyje į Muziką...

Atnaujinta Antradienis, 23 Gegužė 2017 03:54