MENINĖS STUDIJOS – MENŲ VIRUSAS

 

Gerasis „Menų virusas“

Gegužės 18 dieną menų mokyklos didžiojoje salėje vyko edukacinė pamoka „Menų virusas“, kurioje dalyvavo NVŠ programos užsiėmimus lankantys ugdytiniai.

Visi dalyviai buvo puikiai nusiteikę, dalijosi mintimis apie sklindantį menų virusą, diskutavo kodėl pasirinko lankyti vieną ar kitą studiją. Grojo, dainavo, muzikavo ir šoko bendrame rate. Salėje tvyrojo kūrybiška bei pakili nuotaika, buvo galimybė išgirsti ir pamatyti kiek kitokius, negu akademiniame muzikavime įprasta, pasirodymus. Girdėjome skambinimą fortepijonu ne tik keturiomis, bet netgi aštuoniomis rankomis prie vieno instrumento. Nuskambėjo mokytojos J. Krylovos su mokinias sukurtas „Menų viruso“ himnas, nuotaikingi instrumentiniai, vokaliniai ansambliai.

(nuotraukos čia)

Pamokos kulminacija tapo jungtinės liaudiškos muzikos kapelos pasirodymas, kurį vainikavo smagūs tradiciniai lietuvių liaudies šokiai.

Pasirodymams ugdytinius paruošė mokytojos T. Gimbickaja, R. Kuprinskaitė, J. Krylova, I. Gudienė, V. Žukauskienė ir V. Ginaitienė.

 

 

 

 

Kviečiame visus vaikus ir jaunimą, mylinčius muziką ir norinčius pažinti meną, siekiančius prasmingai ir kūrybiškai praleisti laisvalaikį dalyvauti meninėse studijose

NVŠ 2018 kvietimas

NVŠ 2018 aprašymas

Norinčių dalyvauti programoje vaikų tėvelius (globėjus) ir jaunimą kviečiame registruotis ir pasirašyti sutartis iki 2018-01-12

Mūsų programos esmė - sudominti ir skleisti meno virusą: „Meno dvasia gyvenu, matau – jaučiu, klausau – girdžiu“.

Programa skirta 7 - 18 metų amžiaus vaikams ir jaunimui. Programos trukmė nuo 2018 m. sausio 5 d. iki gruodžio 31 d.

Menų studijų - pagalba organizuosime aktyvią kultūrinę, pramoginę veiklą, skatinsime aktyviai dalyvauti meniniuose renginiuose, kūrybinėse dirbtuvėse. Organizuosime vaikų ir jaunimo užimtumą, pasitelkdami įvairias muzikos pažinimo, atlikimo, klausymo veiklas. Individualiai ir grupėse vyks muzikos studijų užsiėmimai. Jų metu bus organizuojamos diskusijos, viktorinos, žaidimai, pasirodymai, parodos, integruotos pažintinės veiklos. Šiose įvairiose veiklose Jums, mieli studijų dalyviai, suteiksime galimybę realizuoti savo menines idėjas - muzikuojant, dainuojant, vizualizuojant, kuriant, stebint ir vertinant vieni kitus.

Visi programos dalyviai bus supažindinami su numatytomis veiklomis ir jiems bus suteikiama galimybė pasirinkti pageidaujamą užsiėmimą.

Teirautis ir registruotis:

Vilija Ginaitienė, Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykla, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, 8 566 67 751

Vilija Žukauskienė, Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykla, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, 8 609 58 434

Rita Kuprinskaitė, Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykla, mokytoja, 8 672 17 882

Tatjana Gimbickaja, Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykla, mokytoja, 8 650 24 163

Jelena Krylova, Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykla, mokytoja, 8 685 53 898


Atnaujinta Pirmadienis, 09 Liepa 2018 10:41