MEISTRIŠKUMO PAMOKOS SU LEKTORIUMI IŠ JAV

Kovo 20 dieną mūsų menų mokykloje viešėjo svečias iš Čikagos (JAV) – žymus, tarptautinio pripažinimo sulaukęs violončelistas, kompozitorius, puikus muzikantas Ian Maksin. Tai nepaprasto nuoširdumo ir šiltumo žmogus, kuris prisipažino tikrąjį muzikavimo džiaugsmą atradęs tik būdamas beveik 17 metų, o ne „gimęs su violončele rankose“ kaip galėtų pasirodyti.

(nuotraukos čia)

Jis dalinosi savo žiniomis ir patirtimi su menų mokyklos mokytojais, styginių instrumentų mokiniams vedė meistriškumo pamokas. Meistriškumo pamokose dalyvavo keturi menų mokyklos mokiniai. Tai – Patricija Gyulbudaghyants I klasė, smuikas (mokyt. S. Mikelskaitė, akomp. N. Beločkina), Aušrinė Gudaitė I klasė, smuikas (mokyt. I. Gudienė, akomp. T. Gimbickaja), Anastasija Šinkarenko VIII klasė, gitara (mokyt. V. Pilypov) ir Ana Plotnikova VII klasė, smuikas (mokyt. S. Mikelskaitė, akomp. Ž. Jankelevič). Lektorius negailėjo patarimų, kaip įveikti scenos baimę, kaip atpalaiduoti prieš pasirodymus įsitempusius kūno raumenis, šiltai ir betarpiškai bendravo su mokiniais.

Po viešnagės svečias išsinešė tik pačius geriausius įspūdžius apie puikius mokinius, nuostabų kolektyvą, draugišką priėmimą ir gražią mokyklą, į kurią būtinai žadėjo dar sugrįžti.

Atnaujinta Ketvirtadienis, 22 Kovas 2018 09:14