MES DIDŽIUOJAMĖS JŪSŲ PASIEKIMAIS

2018-11-24  Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykloje vyko V respublikinis jaunųjų pianistų konkursas “... Nuo baroko iki romantizmo...”, kuriame dalyvavo mokiniai iš įvairių Lietuvos miestų. Mūsų mokyklai atstovavo 4 mokinės: Anastasija Gubarenko, Darja Margun, mokytojos Nataljos Dunajevos auklėtinės ir Marija Semenej, Marija Kaleničenko, mokytojos Karinos Gurinos auklėtinės.

Vertinimo komisijai vadovavo LMTA docentė, Nacionalinės M.K. Čiurlionio menų mokyklos mokytoja ekspertė Albina Šikšniūtė.

Konkurso rezultatai buvo džiuginantys – visos mūsų mokyklos auklėtinės tapo nugalėtojomis! O Marija Semenej pelnė ir diplomą už geriausią baroko epochos kūrinio - J.S. Bacho dvibalsės invencijos C-dur atlikimą!

Mes didžiuojamės Jūsų pasiekimais!

 

 

Atnaujinta Pirmadienis, 03 Gruodis 2018 12:04