JUNGTINIS LIETUVOS VAIKŲ CHORAS VISAGINE

 

Šių metų gruodžio 8 dieną, Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos salėje skambės nuostabūs vaikų balsai suvažiavę iš įvairiausių Aukštaitijos kampelių. Tai - Kupiškio Lauryno Stuokos Gucevičiaus gimnazijos, Rokiškio rajono Obelių gimnazijos, Ignalinos rajono Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos,  Rokiškio kultūros centro, Rokiškio rajono Juodupės gimnazijos, Švenčionių rajono Švenčionėlių meno mokyklos, Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos, Visagino „Atgimimo“ gimnazijos, Visagino Žiburio pagrindinės mokyklos ir Visagino  Česlovo Sasnausko menų mokyklos ugdytiniai.

Jau trečią kartą susirinkę drauge padainuoti respublikinio projekto „Jungtinis Lietuvos vaikų choras“ dalyviai ne tik mokysis nepaprastai gražių chorinių dainų, taip pat galės pabendrauti su savo bendraamžiais, rasti naujų draugų, o jų mokytojai turės galimybę semtis žinių kvalifikacijos kėlimo kursuose.

Šį šeštadienį pas mus į svečius atvyksta Vilniaus choras „Ugnelė“ kartu su savo mokytoja bei „Jungtinio Lietuvos vaikų choro“ meno vadove  Valerija Skapiene, choro vadybininke Ieva Krivickaite. Pirmoje dienos pusėje choras „Ugnelė“ kartu su projekto dalyviais repetuos naują programą, o po pietų vyks koncertas.

Kviečiame į koncertą!!!

Gruodžio 8 d. 15.00 val. kviečiame į Vilniaus muzikos mokyklos  ,,UGNELĖ”  ir

V etapo, Visagino regiono jungtinio Lietuvos vaikų chorų koncertą kuris vyks

Č. Sasnausko menų mokyklos didžiojoje salėje.

Vaikų choro "Ugnelė" ir Jungtinio Lietuvos vaikų choro Visagino padalinio koncerte galėsite išgirsti kūrinius, kurie bus atlikti įspūdingame renginyje kovo 9 d. Vilniaus Šv. Jonų bažnyčioje. Būkite pirmieji Lietuvoje, kurie išgirs fragmentus iš žymaus britų kompozitoriaus Bob Chilcott kūrinio  "Penkios dienos, pakeitusios pasaulį"!

Maloniai Jūsų laukiame!!!


Atnaujinta Ketvirtadienis, 06 Gruodis 2018 19:04