Archyvas
Kviečiame į susitikimą su viešnia iš Teksaso universiteto Marty Fields.

(nuotraukos čia)


 

 

 

 

 

 

2015-08-20 (ketvirtadienį) 12.30 val. Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos didžiojoje salėje Kviečiame į susitikimą

su viešnia iš Teksaso universiteto Marty Fields.

Tema: Appalačių muzika, jos šaknys ir įtaka Kantri, Rocko, Bliuzo ir Bluegraso muzikos kryptims. Mano, kaip muzikantės asmeninė patirtis.

Atnaujinta Pirmadienis, 31 Rugpjūtis 2015 06:11
 
Tarptautinis vaikų ir jaunimo muzikos konkursas-festivalis Lenkijoje

2015 m. birželio 12-17 dienomis Tarptautiniame vaikų ir jaunimo muzikos konkurse-festivalyje Lenkijoje dalyvavo ir buvo puikiai įvertinti:

Mokytojos Violetos Pščelovskajos I klasės fortepijono specialybės mokinė Alina Rutkauskaitė,

mokytojos Vilijos Ginaitienės VI klasės dainavimo specialybės mokinė Edita Sventickytė,

mokytojos Žanos ArapovosVII klasės fortepijono specialybės mokinė Rostislava Kenebas,

mokytojos Ninos Bacienės IX klasės privalomo fortepijono mokinys Pavelas Každalevičius.

 

(nuotraukos čia)

Atnaujinta Antradienis, 23 Birželis 2015 17:37
 
Amerikos ambasados atstovų vizitas

2015 m. birželio 16 d. Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykloje įvyko Amerikos ambasados atstovų vizitas. Mokyklos mokytojai ir mokiniai šiltai ir betarpiškai bendravo su svečiais, įvyko edukacinė, pažintinė programa, veiklos pristatymas, koncertas.

(nuotraukos čia)

Atnaujinta Antradienis, 23 Birželis 2015 17:18
 
Rudaga 2015

2015 m. gegužės 29 d. ir 30 d. Latvijoje, Jurmaloje, VII tarptautiniame vaikų ir jaunimo kūrybos festivalyje „Rudaga 2015” dalyvavo ir puikiai pasirodė mokytojos Vilijos Ginaitienės VI klasės dainavimo specialybės mokinė Vladislava Golubeva.

 

 

 

 

 

Atnaujinta Antradienis, 23 Birželis 2015 17:11
 
MARIJA KALENIČENKO LAIMĖJO GRAND PRIX

Gegužės 22-24 d.d. Stambule (Turkija) vyko Jaunųjų talentų konkursas, kuriame dalyvavo ir lietuviai. Mūsų šaliai atstovavo jaunieji atlikėjai iš Kauno, Klaipėdos, Vilniaus muzikos mokyklų bei mūsų mokyklos auklėtinė – daugelio respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatė – II klasės fortepijono specialybės mokinė Marija Kaleničenko.

Konkurse dalyvavo mokiniai nuo 5 iki 13 metų, iš viso 177. Jie buvo skirstomi į 3 amžiaus grupes. Žiuri, sudaryta iš žymių Anglijos, Lietuvos ir Turkijos pedagogų, kiekvienoje amžiaus grupėje išrinko 5 geriausius atlikėjus.

Nuo 8 iki 10 metų amžiaus grupėje Marija Kaleničenko pelnė Grand Prix ir piniginę premiją. Konkursui mokinę parengė mokytoja metodininkė Karina Gurina.

Sveikiname mūsų talentingąją mokinę Mariją Kaleničenko ir jos mokytoją Kariną Guriną su puikia pergale ir linkime ateityje daug sėkmingų startų mūsų šalies ir užsienio scenose!


Atnaujinta Sekmadienis, 31 Gegužė 2015 18:11
 
JEI PRADĖJAI MOKYTIS SKAMBINTI PIANINU – TAI JAU TAPAI MAŽUOJU MUZIKU

 

2015-05 (15-16) Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje vyko XIV RESPUBLIKINIS LEONO POVILAIČIO ŠIUOLAIKINĖS LIETUVIŠKOS MUZIKOS FESTIVALIS-KONKURSAS, kurį organizavo: Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokykla, Lietuvos kompozitorių sąjunga, LMTA pedagogikos katedra, LMTA karjeros ir kompetencijų centras.

Atnaujinta Trečiadienis, 20 Gegužė 2015 07:11
Skaityti daugiau...
 
INTEGRUOTA KŪRYBINĖ VASAROS STOVYKLA

 

VISAGINO ČESLOVO SASNAUSKO MENŲ MOKYKLA

INTEGRUOTA KŪRYBINĖ VASAROS STOVYKLA


2015 m. birželio 1 d. – 9 d. Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykla kviečia Visagino savivaldybės vaikus ir jaunimą prasmingai ir kūrybiškai praleisti laisvalaikį:


Programa


1 DIENA: Džiaugiasi mano širdelė - Tarptautinė Vaikų gynimo diena. Tarptautinės vaikų gynimo dienos paminėjimas piešimas ant asfalto, burbulų šventė. Šventinis koncertas. (nuotraukos čia)

 

2 DIENA: Lietuvių liaudies papročiai -  vaikų ir jaunimo tradicijos, dainos, žaidimai, sakmės skirta Lietuvos etnografinių regionų pažinimui.

Integruotos pamokėlės. (nuotraukos čia)


3 DIENA: Pažintis su meno ir muzikos epochomis: J. S. Bacho kūryba. M. K. Oginskio kūryba. Integruotos pamokėlės. (nuotraukos čia)

 

4 DIENA: Laisva kūrybos paukštė mylimam miestui – Visaginui. Meninės dirbtuvės - dainos, grimo, teatro, instrumentinės muzikos integruotos kūrybinės laboratorijos, inscenizacijų kūrimas ir kostiumų

(nuotraukos čia)

 

5 DIENA: Pažintis su meno ir muzikos epochomis: M. K. Oginskio kūryba. Integruotos pamokėlės. (nuotraukos čia)

 

6 DIENA: Kūrybinių darbų pasirodymas Visagino miesto šventėje. (nuotraukos čia)

 

7 DIENA: Išvyka į Strigailiškio gyvenvietę Romnesos muziejų su edukacine programa „Šakočio kepimas“. (nuotraukos čia)INTEGRUOTA KŪRYBINĖ VASAROS STOVYKLA DALYVIŲ SĄRAŠAS

 

 


Atnaujinta Antradienis, 16 Birželis 2015 16:53
 
"Apie ką kalba muzika?"

Atnaujinta Antradienis, 19 Gegužė 2015 06:40
 
TARPTAUTINIS KONKURSAS „DAUGAVOS PERLAI“

 

2015 metų gegužės 16 dieną Daugpilyje (Latvija) įvyko III Tarptautinis vaikų ir jaunimo muzikos konkursas „Daugavas perle“. Šių metų renginyje dalyvavo 76 dalyviai: solistai bei vokaliniai ansambliai iš  Baltarusijos, Latvijos, Lietuvos bei Suomijos. Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklą atstovavo mokytojos Loretos Gaivenytės auklėtinė, IV klasės moksleivė Ieva Igumnova. Konkurso dalyviai buvo suskirstyti į tris amžiaus grupes: 6 – 9 m., 10 – 13 m. ir 14 – 17  m. Konkursas vyko dviem etapais: pusfinalis ir finalas. 10 – 13 m. amžiaus grupė buvo gausiausia – net 25 solistai. Tačiau Ieva, nepaisant didžiulės konkurencijos, pusfinalyje pasirodė puikiai ir pateko į finalą. Konkurso vertinimo komisija, vertindama dalyvius, dėmesį kreipė į techninį bei meninį dalyvių atlikimo lygį. Finalinis Ievos pasirodymas įvertintas III-os vietos diplomu. Sveikiname konkurso laimėtoją bei jos mokytoją.


Atnaujinta Trečiadienis, 20 Gegužė 2015 08:41
 
EDUKACINĖ PAMOKA – APSKRITAS STALAS „PAMUZIKUOKIME SU DRAUGAIS“

 

(2015-04-30)

Kūrybinė mokytojų grupė – Eligija Balbierytė, Marina Betina ir Rita Kuprinskaitė kasmet pavasarį surengia edukacinį renginį, skirtą mokiniams, ugdomiems pagal Saviraiškos programą.

Tikslas.

Atskleisti mokinių kūrybines galias ir vystyti meninius įgūdžius, sukūrus jaukią, neformalią bendravimo atmosferą.

Atnaujinta Antradienis, 05 Gegužė 2015 10:53
Skaityti daugiau...
 
SVARBIAUSI PIANISTŲ LAIMĖJIMAI

Balandžio 15-17 dienomis Daugpilio vidurinėje muzikos mokykloje įvyko VI tarptautinis konkursas, skirtas J. S. Bacho 330-oms gimimo metinėms, - „VIVA LA MUSICA“.

Konkurse dalyvavo apie 90 muzikantų nuo 6-ių iki 20-ties metų amžiaus iš Baltarusijos, Lietuvos ir Latvijos. Šiais metais išgirdome ne tik fortepijono, bet ir arfos, violončelės, smuiko, akordeono ir pučiamųjų instrumentų skambėjimą.

Atnaujinta Antradienis, 05 Gegužė 2015 10:50
Skaityti daugiau...
 
Festivalis-konkursas „Ventus Musicale“

SVEIKINAME!

Balandžio 24-25 dienomis Vilniuje vyko Tarptautinis medinių ir varinių pučiamųjų instrumentų solistų ir ansamblių festivalis-konkursas „Ventus Musicale“, kuriame Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos III klasės trimitininkas AUGUSTAS GUDAS, kuris mokosi pas mokytoją TOMĄ KOCHANKĄ (akomp. Violeta Pščelovskaja), tapo II VIETOS LAUREATU.

Atnaujinta Antradienis, 28 Balandis 2015 06:40
 
FESTIVALIS-KONKURSAS „SKAMBINU SU DRAUGU“

XV RESPUBLIKINIS FORTEPIJONINIŲ ANSAMBLIŲ

FESTIVALIS-KONKURSAS „SKAMBINU SU DRAUGU“


 

 

Balandžio 24 d. Elektrėnų meno mokykloje vyko XV RESPUBLIKINIS FORTEPIJONINIŲ ANSAMBLIŲ FESTIVALIS-KONKURSAS „SKAMBINU SU DRAUGU“, kuriame dalyvavo ir mūsų mokyklos mokinės – fortepijonų duetas – Erika Čirikaitė ir Aleksandra Šliachtenko (mokytojos: Eligija Balbierytė, Tamara Korikova) bei pelnė nominaciją už gražiausią sceninį įvaizdį.

Atnaujinta Antradienis, 05 Gegužė 2015 10:50
Skaityti daugiau...