RENGINIAI, KONKURSAI, PROJEKTAI
Instrumentų Karalius kviečia


Šiais metais Nacionalinė vargonininkų asociacija vykdo edukacinį vargonų muzikos ciklą "Instrumentų Karalius kviečia", kuris skiriamas žymaus vargonų meistro Bruno Goebelio vargonų firmos įkūrimo 120 metų sukakčiai paminėti. Kaip tik šios vargonų dirbtuvės instrumentas stovi Salako
(Zarasų raj.) Švč. Mergelės Marijos Sopulingosios bažnyčioje.

Atnaujinta Pirmadienis, 15 Spalis 2018 10:49
Skaityti daugiau...
 
Žano Filipo Ramo kūryba

2018-09-25 dieną Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykloje ir 2018-09-26 dieną „Gerosios vilties“ progimnazijoje įvyko edukacinė pamoka – koncertas „Žano Filipo Ramo kūryba“, skirta 335-ioms gimimo metinėms ir Tarptautinei Muzikos dienai paminėti.

Edukacinėje pamokoje mokiniai sužinojo daug naujo ir įdomaus apie Žano Filipo Ramo gyvenimą ir kūrybą.

Atnaujinta Pirmadienis, 15 Spalis 2018 10:53
Skaityti daugiau...
 
MUZIKINĖS AKIMIRKOS LENKIJOJE

2018 metų rugsėjo 24 dieną Klodzko mieste (Lenkija) vyko tarptautinis klasikinės muzikos ir esperanto  dainų dainelės konkursai, kuriuose sėkmingai pasirodė mūsų mokyklos auklėtinės: Rostislava Kenebas XII kl. (mokytoja Žana Jankelevič) – I vieta,  Ieva Igumnova IX kl. (mokytoja Loreta Gaivenytė) – I vieta bei Varvara Mitina VIII kl. (mokytoja Irina Zacharenko) – II vieta. Mokytojos Ž. Jankelevič ir L. Gaivenytė buvo maloniai pakviestos vertinti konkursų dalyvių pasirodymus. Renginį filmavo vietinė televizija. Tą pačią dieną Klodzko miesto bibliotekoje pravesta edukacinė paskaita – koncertas „Lietuvių ir lenkų kompozitorių rate“, kurioje klausytojai buvo supažindinti su M. K. Čiurlionio, B. Dvariono, F. Šopeno ir M. K. Oginskio kūryba. Medžiagą parengė mokytojos Ž. Jankelevič ir L. Gaivenytė. Skambėjo šių kompozitorių fortepijoninė bei vokalinė muzika, atliekama mūsų laureačių ir mokytojų. Visi renginio dalyviai apdovanoti padėkos raštais.

Atnaujinta Antradienis, 02 Spalis 2018 11:14
 
PARODA „ŠIRDIES ATMINTIS“

2018 m. rugsėjo 19 d. Visagino kultūros centre atidaryta paroda „Širdies atmintis“, kurioje eksponuojami moterų - iš prigimties turinčių menininko pašaukimą - Albinos Poluchinos ir Nadeždos Muravjovos darbai. Tai nuostabūs paveikslai iš sausų lapų bei batikos, aplikacijos ir kita technika atlikti darbai.

Šventinę nuotaiką padėjo sukurti Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos atlikėjai: fortepijono klasės mokinė Violeta Bartkun, instrumentinis mokytojų Ievos Gudienės ir Margaritos Solovievos duetas bei vokalinis duetas „Rondo“.

Paroda tęsis iki rugsėjo 29 d. Maloniai kviečiame apsilankyti.


Atnaujinta Antradienis, 02 Spalis 2018 11:15
 
MUZIKOS MARATONAS BAIGĖSI, BET MUZIKA NETYLA

 

Štai ir baigėsi keletą dienų trukęs Muzikos maratonas – šauni muzikavimo, bendravimo, kūrybinių idėjų generavimo šventė, skirta Pasaulinei muzikos dienai ir Tarptautinei mokytojų dienai paminėti. Renginių estafetė, nusitęsusi iš penkto iki antro aukšto ir vėl grįžusi atgal (į V, o po to į IV aukštą), subūrė mokyklos bendruomenę – mokytojus, mokinius bei mokinių tėvus gražių, prasmingų tikslų ir uždavinių įgyvendinimui. Įvyko visi suplanuoti renginiai: „Skambanti erdvė“, „Muzikos labirintai“, „Pasaulio garsai“, „Muzikos harmonija“, „Kai prabyla fortepijonas“, „Draugiški ansambliai“. Kiekvienas iš jų buvo aktualus, savitai interpretuojamas, kūrybingai pateikiamas, todėl sulaukė dalyvių ir klausytojų/žiūrovų susidomėjimo, pritarimo bei palaikymo. Įsimintini renginių personažai - meno mūzos, karalienė Muzika, Mažoras ir Minoras suteikė renginiams teatrališkumo, žavesio, pozityvių emocijų.

Muzikos maratono simbolis – Smuiko raktas – lydėjęs per visus renginius ir perduodamas iš rankų į rankas, dabar ramiai ilsisi... Ne, ne, nesiilsi... jis laukia naujų muzikos renginių ir naujų iššūkių! Juk dar negirdėta, kad Česlovo Sasnausko menų mokykloje nutiltų muzikos garsai...

(nuotraukos čia)Atnaujinta Pirmadienis, 08 Spalis 2018 11:27
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL