RENGINIAI, KONKURSAI, PROJEKTAI
„Kūrinių interpretacijos ir techninių problemų sprendimo būdai fortepijono pamokoje“ seminaras-praktikumas fortepijono mokytojams

2018-03-05 Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykloje jau antrą kartą įvyko „Kūrinių interpretacijos ir techninių problemų sprendimo būdai fortepijono pamokoje“ seminaras-praktikumas  fortepijono mokytojams. Lektorius – LMTA meno doktorantas, Vilniaus Juozo Tallat Kelpšos konservatorijos fortepijono mokytojas, Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos fortepijono mokytojas, koncertmeisteris Jurgis Aleknavičius.

Seminaro tikslas – pateikti fortepijono mokytojams informaciją apie šiuolaikines fortepijono meno tendencijas.

Seminaro turinys apėmė 5 temas: „J.S. Bacho kūrinių  interpretacija”, “Romantizmo epochos bendri stiliaus bruožai, kūrinių atlikimo ypatumai”, „Įvairūs fortepijoninio grojimo metodai bei priemonės“, „Muzikinių ir techninių uždavinių santykis pianistiniame darbe“, „Kūrinių interpretacijos ir techninių problemų sprendimo būdai“.

Seminare dalyvavo menų mokyklos mokiniai: Marija Semenej V kl. ir Marija Kaleničenko VI kl. (mok. K. Gurina), Vladislav Naruk V kl. (mok. N. Dunajeva),

Alina Rutkauskaitė VI kl. ir Rostislava Kenebas XI kl. (mok. Ž. Jankelevič),

Valerija Krumplevskaja VII kl. (mok. N. Beločkina),  Daniil Petrinko VIII kl.

(mok. A. Krumplevskaja).

Menų mokyklos mokytojams buvo įdomu ir aktualu stebėti darbą su mokiniais, pasisemti naujų žinių, susipažinti su  kūrinių interpretacijų įvairove ir galimybėmis jas naudoti savo kasdieniniame darbe. Seminare-praktikume skambėjo J.S. Bacho,

F. Chopino, F. Listo, S. Rachmaninovo, B. Dvariono, P. Čaikovskio ir kitų kompozitorių kūriniai.

Savo anketose mokytojai parašė, kad seminaras buvo naudingas, labai gerai organizuotas ir pasiūlė dažniau organizuoti tokius seminarus. Lektorius buvo sužavėtas mūsų mokyklos mokiniais, pagyrė mokytojų darbą ir taip pat išreiškė norą toliau bendradarbiauti.

Norim padėkoti Visagino švietimo pagalbos tarnybai už pagalbą rengiant seminarą ir už bendravimą ir bendradarbiavimą seminaro metu.

Atnaujinta Sekmadienis, 18 Kovas 2018 18:09
 
LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO 100 - ŲJŲ METINIŲ MINĖJIMAS

Vasario 14–27 d.

VKC „Draugystės“ parodų salė

Alvydo Stausko akvarelinės ir aliejinės tapybos darbų paroda

Vasario 16 d.

VKC „Draugystėssalė

Publicistinis spektaklis „Lietuvą užkasiau, kaip savo sekretą“

(nuotraukos čia)

(pagal D. Staponkutės, R. Stankevičiaus ir kt. autorių tekstus)

Režisierė – G. Karlaitė.
Vaidina ir dainuoja Visagino Č. Sasnausko menų mokyklos teatro ir

dainavimo klasių mokiniai.

Mokytojai – V. Pimpienė, I. Aliejūnienė, V. Ginaitienė.

Atnaujinta Pirmadienis, 05 Kovas 2018 19:10
 
ŽIEMOS PASAKOS

2018-01-25 Visagino „Gerosios vilties“ progimnazijoje įvyko edukacinė pamoka progimnazijos trečiokams „Žiemos pasakos“.

Visagino Č. Sasnausko menų mokyklos mokytojų O.Šinkarenko, V. Konan, V. Mazniovo mokiniai atliko įvairių kompozitorių kūrinius. Pamokos metu skambėjo lietuvių, baltarusų, kubiečių liaudies dainos, o taip pat G.F. Hendelio, R. Šumano, I. Bramso,

F. Tarėgos kūriniai.

Menų mokyklos mokiniai klausytojams pasakojo muzikines pasakas, kurias patys sugalvojo.

Progimnazijos mokiniai su malonumu piešė klausydami atliekamų kūrinių ir atsakė į klausimus. Visi parodė daug fantazijos ir kūrybos.

„Gerosios vilties“ progimnazijos mokytojos ir mokiniai padėkojo mums už gražų renginį bei palinkėjo sėkmės tolesniame bendradarbiavime.

(nuotraukos čia)

Atnaujinta Trečiadienis, 14 Vasaris 2018 09:35
 
SEMINARAS PRAKTIKUMAS „IŠTIESKIME RANKĄ JAUNAJAM TALENTUI“


2018 m. sausio 29 d. Zarasų meno mokykloje įvyko tradicinis seminaras – praktikumas „Ištieskime ranką jaunajam talentui”. Šį kartą seminarą vedė pianistas ir pedagogas Aleksandras Jurgelionis. Dalyvavo 17 mokinių iš Aukštaitijos regiono muzikos ir menų mokyklų, besiruošiančių XX Nacionaliniam B. Dvariono jaunųjų pianistų ir smuikininkų konkursui.

Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklą atstovavo 4 jaunieji pianistai – Marija Semenej ir Marija Kaleničenko (mok. Karina Gurina), Gintaras Šeršniovas (mok. Alesia Krumplevskaja), Alina Rutkauskaitė (mok. Žana Jankelevič). Visi pasirode labai gerai. Visi seminaro dalyviai ir jų mokytojai gavo padėkos raštus ir saldžias dovanas. Regioninis XX Nacionalinio B. Dvariono jaunųjų pianistų ir smuikininkų konkurso turas vyks vasario 9 d. Utenoje. Linkime jauniesiems pianistams sėkmės.

 

(nuotraukos čia)

Atnaujinta Šeštadienis, 03 Vasaris 2018 10:48
 
Laisvės gynėjų diena

1991 m. sausio 13 dieną įvyko  masinis taikus Lietuvos piliečių mūšis už Lietuvos Laisvę. Vilniuje, prie televizijos bokšto, per 600 taikių ir neginkluotų žmonių buvo sužeista, žuvo 14 žmonių. „Iš laiko atstumo matome, kokia brandi buvo mūsų tauta ir kokia trapi buvo Lietuvos Nepriklausomybė. Laisvės gynėjams ji buvo svarbesnė už gyvybę. Jų vienybė ir begalinis tikėjimas pergale pavirto jėga, prieš kurią atsitraukė tankai.“, – sako šalies vadovė D. Grybauskaitė.

 

 

 

 

 

 

 


Atnaujinta Pirmadienis, 12 Vasaris 2018 16:04
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL