RENGINIAI, KONKURSAI, PROJEKTAI
Dainuoju Lietuvą

Dainuoju Lietuvą

(nuotraukos čia)

Šių metų balandžio 11 d. mūsų mokykloje startavo Visagino savivaldybės neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programa „Dainuoju Lietuvą“, kurią parengė Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos mokytoja metodininkė Rita Kuprinskaitė.

Šios programos pagrindiniai tikslai ir uždaviniai yra: praplėsti mokytojų vokalinio ansamblio „Šilagėlė“ koncertinį repertuarą, suteikti galimybę klausytojams išgirsti populiarius lietuvių kompozitorių kūrinius bei aranžuotas ir išplėtotas liaudies dainas. Programos dalyviams- siūloma įgyti ansamblinio dainavimo kompetencijas ir galimybę lavinti sceninės raiškos įgūdžius. Siekiama skatinti domėtis lietuvių kompozitorių muzika, bei lietuvių liaudies dainomis ir lanksčiai reaguoti į pokyčius, perimant gerąją patirtį, sudaryti sąlygas mokytis visą gyvenimą.

Mokytojų vokalinis ansamblis „Šilagėlė“ aktyviai populiarino lietuvių muziką, dalyvaudamas balandžio 20 ir gegužės 9 dienomis Visagino Č. Sasnausko menų mokyklos 40 - mečio jubiliejui ir Europos dienai skirtuose koncertuose, respublikiniame vokalinių ansamblių festivalyje „Dainuok, širdie, dainuok“, kuris vyko balandžio 28 dieną Ignalinos kultūros centre. Jau gražia tradicija tapo koncertai Visagino socialinės globos namuose, kur gegužės 3 dieną „Šilagėlė“ ne tik dovanojo gyventojams lietuviškas popuri melodijas, bet ir kartu su visais klausytojais atliko bendrą dainą, po kurios vietos gyventojai visoms dalyvėms įteikė savo rankomis pagamintas popierines šilagėles.

Gegužės 12 dieną nuotaikingos dainos ir melodijos skambėjo Visagino savivaldybėje, kur miesto buhalterijos darbuotojai minėjo savo profesinę šventę. „Nakties muzika“ užbūrė visus, kurie apsilankė mūsų mokyklos absolventų išleistuvių vakare gegužės 24 dieną

Mokytojų vokalinis ansamblis „Šilagėlė“ ne tik koncertavo, populiarindamas lietuviškas dainas, bet ir dalyvavo įvairiuose mokymuose.

Gegužės mėn. 2 d. mokykloje vyko kūrybinės dirbtuvės, kurių metu kolektyvo narės dalijosi mintimis ir analizavo „Kvėpavimo –taisyklingo ir gražaus dainavimo pagrindus“.

Birželio 7 dieną vyko edukacinis renginys „Vokalo ir judesio sintezė “, kuriame vokalo ir judesio scenoje paslaptimis dalijosi TAU dekanė, ilgametė Lietuvos Nacionalinio Operos ir Baleto Teatro artistė Nijolė Kliučinskienė. Ansamblio dalyvėms buvo suteikta unikali galimybė išmokti labai svarbių ir įdomių sceninio meno „gudrybių“.

Džiaugiamės, kad pirmasis šios programos etapas vyko sklandžiai, sėkmingai ir produktyviai.

Prasidėjo vasara, atostogų metas... Nuoširdžiai linkime visiems gero oro, turiningo ir įdomaus poilsio, daug nepakartojamų įspūdžių. Susitiksime rudenį naujuose renginiuose ir koncertuose, kur pratęsime pažintį su lietuvių liaudies dainomis bei kita smagia populiaria muzika.

Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos vokalinio

ansamblio „Šilagėlė“ dalyvė Jelena Krylova

Atnaujinta Pirmadienis, 09 Liepa 2018 10:54
 
DOVANOJU GRAŽIAUSIĄ MELODIJĄ

Kokią dovaną galėtume skirti savo mokyklai 40-mečio proga? Tikriausiai padovanoti gražiausią melodiją...

Gegužės 29 d. koncerte, skirtame mokyklos 40-mečiui, skambėjo gražiausios melodijos, kurias atliko mokytojos Eligijos Balbierytės fortepijono ir Jolantos Kraucevičienės dainavimo klasių mokiniai.

(nuotraukos čia)

Renginys vyko kamerinėje aplinkoje – klasėje, tačiau tai niekam nesukėlė didesnių nepatogumų. Visi buvome arti vienas kito, klausėme nuoširdžiai atliekamų dainų ir kūrinių fortepijonui (solo ir ansamblių), diskutavome.

Po to surengėme fotosesiją ir įsiamžinome prie stogastulpio, pastatyto Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui ir mokyklos 40-mečiui paminėti ir įprasminti.

Linksmiausia renginio dalis – saldžių vaišių stalas, nes koks gi gimtadienis be vaišių?

Ir ne tik vaišinomės, bet ir maloniai bendravome, linkėjome vieni kitiems gražios vasaros, turiningų atostogų, ir ... išsiskyrėme iki rugsėjo...


Atnaujinta Ketvirtadienis, 31 Gegužė 2018 08:20
 
Spalvinga muzikos paletė

Gegužės 22 d. Visagino lopšelyje darželyje „Auksinis gaidelis“ įvyko koncertas

„Spalvinga muzikos paletė“. Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos mokiniai

padovanojo klausytojams gražią pavasarinę muzikos puokštę. Skambėjo dainos bei

fortepijono, smuiko, kanklių, fleitos kūriniai.

Mažieji klausytojai negailėjo nuoširdžių aplodismentų.

Renginyje dalyvavo mokiniai: Anastasija Gubarenko, Darina Bogdanova, Patricija

Gyulbudaghyants, Diana Kosiak, Marija Jegorova, Darja Margun, Anastasija

Lečickaja, Daniil Doringer, Olga Žilina, Aleksej Svitko, Matvej Simonov ir jų

mokytojai: Natalja Beločkina, Karina Gurina, Natalija Dunajeva, Irina Guseinova, Vera

Rodionova, Alesia Krumplevskaja, Vita Pimpienė, Povilas Brukštus, Skaidrūnė

Baliūnaitė, Svetlana Mikelskaitė.


Atnaujinta Pirmadienis, 28 Gegužė 2018 09:36
 
MAŽIEJI TALENTAI 2018

2018- 05- 04 Utenos muzikos mokykloje vyko XI tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Mažieji talentai 2018“, kuriame dalyvavo 5- 11 metų amžiaus muzikos ir meno mokyklų mokiniai. Konkurso vertinimo komisijai vodovavo Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos mokytojas ekspertas Aleksandras Jurgelionis. Renginyje dalyvavo apie 150 jaunųjų atlikėjų. Mūsų mokyklai atstovavo 7 pianistai, 2 smuikininkės, 1 birbynininkas ir 1 saksofonistas.

Konkurso dalyviai buvo apdovanoti specialiais prizais- žaisliniais meškučiais su konkurso emblema.

Visi mūsų mokiniai pelnė apdovanojimus. Padėka apdovanota pianistė Darina Čepiolkina, mokytoja Natalja Bieločkina, diplomantais tapo pianistės Anastasija Lečickaja, mokytoja Karina Gurina, Darja Morgun, mokytoja Natalja Dunajeva, smuikininkė Katrina Gyulbudaghyants, mokytoja Svetlana Mikelskaitė, koncertmeisterė Natalja Bieločkina, laureatai- pianistai Anastasija Gubarenko, mokytoja Natalja Dunajeva, Marija Semenej, mokytoja Karina Gurina, Gintaras Šerkšniovas, mokytoja Alesia Krumplevskaja, Alina Rutkauskaitė, mokytoja Žana Jankelevič, smuikininkė Patricija Gyulbudaghyants, mokytoja Svetlana Mikelskaitė, koncertmeisterė Natalja Bieločkina, birbynininkas Karolis Kochanka, mokytojas Algimantas Rastenis, koncertmeisterė Natalja Bieločkina ir saksofonistas Aleksej Budajev, mokytojas Tomas Kochanka, koncertmeisterė Marina Voitkevič.

Sveikiname mažuosius talentus, jų mokytojus ir koncertmeisterius su aukštais pasiekimais!


 
Meilė, poezija ir tapyba S. Rachmaninovo muzikoje

Gegužės 20 d. Visagino Šv. Panteleimono stačiatikių ortodoksų cerkveje įvyko koncertas-paskaita “Meilė, poezija ir tapyba S. Rachmaninovo muzikoje“. Šis koncertas-paskaita užbaigė visą ciklą renginių,skirtų S. Rachmaninovo 145-metinėms. Koncertas buvo suorganizuotas mūsų miesto bendromenei. Jame dalyvavo Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos mokytojos: Žana Jankelevič, Svetlana Mikelskaitė, Margarita Solovieva, Irina Zacharenko, Tatjana Antipina, Tamara Korikova, Nina Bacienė, Marina Voitkevič, Ganna Dzyuban bei mokiniai  Alina Rutkauskaitė (mokyt.Ž. Jankelevič), Pavel Každalevič (mokyt. N. Bacienė). Koncerte nuskambėjo įvairūs S. Rachmaninovo virtuoziniai fortepijoniniai kūriniai, keletas romansų. Muzikos istorijos mokytoja Raisa Markevič pateikė klausytojams įdomią ir vaizdingą medžiagą apie S. Rachmaninovo gyvenimą ir kūrybą.

Koncertas-paskaita paliko daug įspūdžių, o koncerto dalyviai susilaukė gražių atsiliepimų ir ovacijų!

Atnaujinta Sekmadienis, 27 Gegužė 2018 17:21
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL