RENGINIAI, KONKURSAI, PROJEKTAI
Leilos Urmanovos-Vnukovos, klasės mokinių Kalėdinis koncertas

Jaukų gruodžio 17 d. žiemos vakarą, kada už lango lėtai krito stebuklingos purios snaigės, 18 valandą, mokyklos didžiojoje salėje įvyko mokytojos ekspertės, Leilos Urmanovos-Vnukovos, klasės mokinių Kalėdinis koncertas. Salėje tvyrojo kūrybiškumo ir stebuklo atmosfera. Skambėjo J. S. Bacho, J. Haidno, lietuvių kompozitorių A. Rekašiaus ir Šenderovo, armėnų, rusų kompozitorių kūriniai fortepijonui.  Mokytoja supažindino tėvelius su I klasės mokinių taisyklingos rankos laikysenos, sėdėsenos ypatumais, pateikė nemažai patarimų, kaip namuose tėveliai galėtų sukurti tinkamą aplinką ir sąlygas mokiniui groti, kadangi tai labai svarbu mokinio sveikatai, teisingos laikysenos vystymuisi.

Vaikai puikai pasiruošė koncertui: buvo deklamuojamos eilės. Pagal I klasės mokinių tradicijas, pirmos klasės moksleiviai ir jų tėvai skaitė priesaiką ir tradiciškai Kalėdų senelis dovanojo vaikams dovanėles.

Mokytoja ekspertė Leila Urmanova - Vnukova

Atnaujinta Ketvirtadienis, 03 Sausis 2019 14:07
 
DŽIAUGSMINGŲ ŠVENTŲ KALĖDŲ !


Vieną gražų gruodžio vakarą mokytojų Eligijos Balbierytės ir Jolantos Kraucevičienės klasių mokiniai susirinko į tradicinį renginį, skirtą šv. Mikalojaus dienai paminėti. Tik šiemet, dėl susidariusių aplinkybių, renginys buvo perkeltas iš gruodžio 6 d. į gruodžio 14 d.

(nuotraukos čia)

Skambėjo kalėdinės dainos, kūriniai fortepijonui, vyravo pakili šventinė nuotaika. Mokiniai buvo pasipuošę šventiniais atributais, o kai kurie – ir kar
navaliniais kostiumais.

Po koncerto buvo demonstruojamos skaidrės, tema: „Palankios emocinės aplinkos kūrimas ugdymo procese. „Muzikuojame su džiaugsmu“, kurias parengė ir demonstravo mokytoja Ganna Dzyuban.

Renginį stebėjo ir mokinių tėveliai. O po to – visi uždainavome „Džiaugsmingų šventų Kalėdų“, palinkėjome vieni kitiems gražių švenčių ir pasivaišinome saldumynais.

Atnaujinta Sekmadienis, 16 Gruodis 2018 19:18
 
JUNGTINIS LIETUVOS VAIKŲ CHORAS VISAGINE

 

Šių metų gruodžio 8 dieną, Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos salėje skambės nuostabūs vaikų balsai suvažiavę iš įvairiausių Aukštaitijos kampelių. Tai - Kupiškio Lauryno Stuokos Gucevičiaus gimnazijos, Rokiškio rajono Obelių gimnazijos, Ignalinos rajono Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos,  Rokiškio kultūros centro, Rokiškio rajono Juodupės gimnazijos, Švenčionių rajono Švenčionėlių meno mokyklos, Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos, Visagino „Atgimimo“ gimnazijos, Visagino Žiburio pagrindinės mokyklos ir Visagino  Česlovo Sasnausko menų mokyklos ugdytiniai.

Jau trečią kartą susirinkę drauge padainuoti respublikinio projekto „Jungtinis Lietuvos vaikų choras“ dalyviai ne tik mokysis nepaprastai gražių chorinių dainų, taip pat galės pabendrauti su savo bendraamžiais, rasti naujų draugų, o jų mokytojai turės galimybę semtis žinių kvalifikacijos kėlimo kursuose.

Šį šeštadienį pas mus į svečius atvyksta Vilniaus choras „Ugnelė“ kartu su savo mokytoja bei „Jungtinio Lietuvos vaikų choro“ meno vadove  Valerija Skapiene, choro vadybininke Ieva Krivickaite. Pirmoje dienos pusėje choras „Ugnelė“ kartu su projekto dalyviais repetuos naują programą, o po pietų vyks koncertas.

Kviečiame į koncertą!!!

Gruodžio 8 d. 15.00 val. kviečiame į Vilniaus muzikos mokyklos  ,,UGNELĖ”  ir

V etapo, Visagino regiono jungtinio Lietuvos vaikų chorų koncertą kuris vyks

Č. Sasnausko menų mokyklos didžiojoje salėje.

Vaikų choro "Ugnelė" ir Jungtinio Lietuvos vaikų choro Visagino padalinio koncerte galėsite išgirsti kūrinius, kurie bus atlikti įspūdingame renginyje kovo 9 d. Vilniaus Šv. Jonų bažnyčioje. Būkite pirmieji Lietuvoje, kurie išgirs fragmentus iš žymaus britų kompozitoriaus Bob Chilcott kūrinio  "Penkios dienos, pakeitusios pasaulį"!

Maloniai Jūsų laukiame!!!


Atnaujinta Ketvirtadienis, 06 Gruodis 2018 19:04
 
MES DIDŽIUOJAMĖS JŪSŲ PASIEKIMAIS

2018-11-24  Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykloje vyko V respublikinis jaunųjų pianistų konkursas “... Nuo baroko iki romantizmo...”, kuriame dalyvavo mokiniai iš įvairių Lietuvos miestų. Mūsų mokyklai atstovavo 4 mokinės: Anastasija Gubarenko, Darja Margun, mokytojos Nataljos Dunajevos auklėtinės ir Marija Semenej, Marija Kaleničenko, mokytojos Karinos Gurinos auklėtinės.

Vertinimo komisijai vadovavo LMTA docentė, Nacionalinės M.K. Čiurlionio menų mokyklos mokytoja ekspertė Albina Šikšniūtė.

Konkurso rezultatai buvo džiuginantys – visos mūsų mokyklos auklėtinės tapo nugalėtojomis! O Marija Semenej pelnė ir diplomą už geriausią baroko epochos kūrinio - J.S. Bacho dvibalsės invencijos C-dur atlikimą!

Mes didžiuojamės Jūsų pasiekimais!

 

 

Atnaujinta Pirmadienis, 03 Gruodis 2018 12:04
 
„Lietuva mokosi: iš praeities į ateitį“

2018 m. lapkričio 19 – 25 dienomis Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija jau devynioliktą kartą pakvietė švietimo, kultūros ir meno, verslo įstaigas, institucijas, organizacijas ir visus suaugusiuosius kurti MOKYMOSI šventę – suaugusiųjų mokymosi savaitę, skirtą atkurtos Lietuvos šimtmečiui „Lietuva mokosi: iš praeities į ateitį“.

Visagino Č. Sasnausko menų mokyklos mokytojai ir šį rudenį, neliko abejingi kvietimui praturtinti savo kasdienybę, bei nupynė dainingą „Lietuviškų melodijų pynę“.

(nuotraukos čia)

Čia organizuojamose kūrybinėse dirbtuvėse buvo suteikta galimybė įvairaus amžiaus  grupių žmonėms įgyti lietuvių liaudies muzikos istorijos žinių, susipažinti su pasirinkto instrumento grojimo technika, sudarytos sąlygos tikslingai praleisti laisvalaikį ir integruotis į kūrybinį muzikavimo liaudies instrumentais procesą.

Mokytojams dirbantiems menų mokykloje, ir valdantiems vieną instrumentą buvo suteikta  galimybė pagroti ir pamuzikuoti kitu pasirinktu instrumentu. Šių kūrybinių dirbtuvių metu, susibūrė net du kolektyvai, tai  dainuojančių kanklininkių sansamblis,  vadovaujamas mokytojos Skaidrūnės Baliūnaitės, bei liaudies dainų ir šokių ansamblis „Suburtinis“ , vadovaujamas mokytojos Ievos Gudienės. Visi dalyviai stropiai mokėsi ir repetavo, šoko, grojo pasirinktais instrumentais ir dainavo. Po nuotaikingų repeticijų visi susitiko bendrame koncerte.  Čia skambėjo įvairios lietuvių liaudies melodijos ir dainos, šokėjos sukosi  linksmuose rateliuose. Griaudėjo gausūs aplodismentai ir susižavėjimo šūksniai – bravo.    „Lietuviškų melodijų pynėje“ suartėjo giminingos sielos: žmonės, kurie moko, mokosi ir kviečia mokytis kitus,  prisiliesti prie lietuvių liaudies melodijų lobyno, praturtinti savo laisvalaikį  ir įgyvendinti savo svajones.

Visagino Č. Sasnausko menų mokyklos

mokytoja Rita Kuprinskaitė


Atnaujinta Ketvirtadienis, 29 Lapkritis 2018 14:27
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL