RENGINIAI, KONKURSAI, PROJEKTAI
MAŽIEJI TALENTAI 2018

2018- 05- 04 Utenos muzikos mokykloje vyko XI tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Mažieji talentai 2018“, kuriame dalyvavo 5- 11 metų amžiaus muzikos ir meno mokyklų mokiniai. Konkurso vertinimo komisijai vodovavo Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos mokytojas ekspertas Aleksandras Jurgelionis. Renginyje dalyvavo apie 150 jaunųjų atlikėjų. Mūsų mokyklai atstovavo 7 pianistai, 2 smuikininkės, 1 birbynininkas ir 1 saksofonistas.

Konkurso dalyviai buvo apdovanoti specialiais prizais- žaisliniais meškučiais su konkurso emblema.

Visi mūsų mokiniai pelnė apdovanojimus. Padėka apdovanota pianistė Darina Čepiolkina, mokytoja Natalja Bieločkina, diplomantais tapo pianistės Anastasija Lečickaja, mokytoja Karina Gurina, Darja Morgun, mokytoja Natalja Dunajeva, smuikininkė Katrina Gyulbudaghyants, mokytoja Svetlana Mikelskaitė, koncertmeisterė Natalja Bieločkina, laureatai- pianistai Anastasija Gubarenko, mokytoja Natalja Dunajeva, Marija Semenej, mokytoja Karina Gurina, Gintaras Šerkšniovas, mokytoja Alesia Krumplevskaja, Alina Rutkauskaitė, mokytoja Žana Jankelevič, smuikininkė Patricija Gyulbudaghyants, mokytoja Svetlana Mikelskaitė, koncertmeisterė Natalja Bieločkina, birbynininkas Karolis Kochanka, mokytojas Algimantas Rastenis, koncertmeisterė Natalja Bieločkina ir saksofonistas Aleksej Budajev, mokytojas Tomas Kochanka, koncertmeisterė Marina Voitkevič.

Sveikiname mažuosius talentus, jų mokytojus ir koncertmeisterius su aukštais pasiekimais!


 
Meilė, poezija ir tapyba S. Rachmaninovo muzikoje

Gegužės 20 d. Visagino Šv. Panteleimono stačiatikių ortodoksų cerkveje įvyko koncertas-paskaita “Meilė, poezija ir tapyba S. Rachmaninovo muzikoje“. Šis koncertas-paskaita užbaigė visą ciklą renginių,skirtų S. Rachmaninovo 145-metinėms. Koncertas buvo suorganizuotas mūsų miesto bendromenei. Jame dalyvavo Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos mokytojos: Žana Jankelevič, Svetlana Mikelskaitė, Margarita Solovieva, Irina Zacharenko, Tatjana Antipina, Tamara Korikova, Nina Bacienė, Marina Voitkevič, Ganna Dzyuban bei mokiniai  Alina Rutkauskaitė (mokyt.Ž. Jankelevič), Pavel Každalevič (mokyt. N. Bacienė). Koncerte nuskambėjo įvairūs S. Rachmaninovo virtuoziniai fortepijoniniai kūriniai, keletas romansų. Muzikos istorijos mokytoja Raisa Markevič pateikė klausytojams įdomią ir vaizdingą medžiagą apie S. Rachmaninovo gyvenimą ir kūrybą.

Koncertas-paskaita paliko daug įspūdžių, o koncerto dalyviai susilaukė gražių atsiliepimų ir ovacijų!

Atnaujinta Sekmadienis, 27 Gegužė 2018 17:21
 
TARPTAUTINIS KONKURSAS „DAUGAVOS PERLAI“

2018 metų gegužės 12 dieną Daugpilyje (Latvija) įvyko V-sis Tarptautinis vaikų ir jaunimo muzikos konkursas „Daugavas perle“. Šių metų renginyje dalyvavo 82 dalyviai: solistai bei vokaliniai ansambliai iš  Baltarusijos, Latvijos ir Lietuvos. Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklą, miestą bei šalį garbingai atstovavo mokytojos Loretos Gaivenytės ugdytinės: Samanta Kiškelytė bei Ieva Igumnova. Konkursas vyko dviem etapais: pusfinalis ir finalas, kuriems paruošti reikėjo dvi dainas. Dalyvius vertino kompetentinga žiuri: pirmininkė – Aminata Savadogo (Latvija), nariai: Grigorijus Lavyš (Baltarusija), Karlis Josts (Latvija), Aušra Paliušė (Lietuva), Lidija Breska (Latvija). Sėkmingai įveikusi pusfinalį, Ieva Igumnova pateko į finalą, kuriame pasirodė puikiai ir tapo Grand Prix laimėtoja. Visi konkurso dalyviai apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis, o konkurso laureatai – diplomais bei prizais.

(nuotraukos čia)

Sveikiname konkurso nugalėtoją bei jos mokytoją, džiaugiamės tokiu aukštu pasiekimu ir linkime tolimesnių puikių bei sėkmingų pasirodymų!

Atnaujinta Trečiadienis, 23 Gegužė 2018 07:08
 
Koncertas Tarptautinei vaikų gynimo dienai John Rutter VAIKŲ MIŠIOS

 

2018 m. birželio 3 d., sekmadienis, 16.00 val.

Visagino Šv. apaštalo Pauliaus bažnyčia

Koncertas Tarptautinei vaikų gynimo dienai
John Rutter VAIKŲ MIŠIOS

Renginio globėja - Visagino savivaldybės merė Dalia Štraupaitė

Visagino Šv. apaštalo Pauliaus bažnyčioje pirmąjį birželio sekmadienį skambės išskirtinio grožio ir šviesos sklidinas britų kompozitoriaus John Rutter kūrinys "Vaikų mišios", kurį pirmą kartą kartu su choru "Vilnius", VPO "Trimitas" instrumentiniu ansambliu ir solistais Asta Krikščiūnaite bei iš Visagino kilusiu operos solistu Edgaru Davidovičiumi atliks Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos jaunių choras, vadovaujamas mokytojų Ilonos Alėjūnienės ir Rasos Rugaitytės.

ATLIKĖJAI:

Asta Krikščiūnaitė (sopranas)
Edgaras Davidovičius (tenoras)

Choras „Vilnius“ (vyr. dirigentas Artūras Dambrauskas)

Valstybinio pučiamųjų instrumentų orkestro „Trimitas“ (vyr. dirigentas Ugnius Vaiginis) instrumentinė grupė

Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos jaunių choras (vadovės Ilona Alėjūnienė ir Rasa Rugaitytė)

Dirigentas Giedrius Pavilionis

ĮĖJIMAS LAISVAS


RENGĖJAI:

Visagino miesto savivaldybė
Koncertinė įstaiga valstybinis choras "Vilnius"

PARTNERIAI:
Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykla

INFORMACINIS PARTNERIS:

Laikraštis "Sugardas"

Atnaujinta Penktadienis, 18 Gegužė 2018 17:23
 
„Sergejaus Rachmaninovo muzika – meilė ir pavasaris“

Muzika – tai Dievo pasiuntinys, atsiųstas judinti švelniausias ir geriausias mūsų sielos stygas, raminti širdis, suvargusias gyvenimo rūpesčiuose, guiti iš jų melus, nedorybes, pavydus, neapykantas.

Mikalojus Konstantinas Čiurlionis

Būtent tokia ir yra Sergejaus Rachmaninovo muzika – melodinga, išmintinga, dieviška. Savo muzikoje S. Rachmaninovas pasakojo apie pavasarį, apie meilę, apie Dievą ir jo sutvertą pasaulį. Pasakojo taip nuoširdžiai, kad kiekvienas, besiklausantis jo muzikos, negali likti abejingas.

(nuotraukos čia)

Manau, kad neliko abejingų ir po muzikos vakaro, skirto S. Rachmaninovo 145 – metinėms, kuris vyko š. m. kovo 9 dieną Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos didžiojoje salėje. Tai buvo pradžia viso ciklo renginių, skirtų ne tik S. Rachmaninovo kūrybai, bet ir mūsų mokyklos 40 – mečiui paminėti.

Edukacinės pamokos vyko Visagino „Atgimimo“ gimnazijoje (2018-04-16) ir Visagino „Gerosios vilties“ progimnazijoje (2018-04-23). Šiuose renginiuose klausytojams buvo pateikta įdomi ir vaizdinga medžiaga apie S. Rachmaninovo gyvenimą ir kūrybą. Skambėjo įvairių žanrų S. Rachmaninovo virtuoziniai fortepijono kūriniai ir keletas romansų, kuriuos atliko Pavel Každalevič (mokytoja Nina Bacienė), Alina Rutkauskaitė (mokytoja Žana Jankelevič), mokytojos Marina Voitkevič, Tatjana Antipina, Irina Zacharenko, Margarita Solovieva. Renginių organizatoriai: Nina Bacienė, Raisa Markevič, Ganna Dzyuban.

Malonu, kad šie renginiai ne tik paįvairino ugdymo procesą, bet ir davė galimybę pasisemti daugybę gražių minčių, emocijų ir pavasariškos nuotaikos.

Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos

vyresnioji mokytoja Raisa Markevič


Atnaujinta Trečiadienis, 02 Gegužė 2018 18:00
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL