RENGINIAI, KONKURSAI, PROJEKTAI
„DAUGAVOS PERLAI“

 

2016 metų gegužės 14 dieną Daugpilyje (Latvija) įvyko IV Tarptautinis vaikų ir jaunimo muzikos konkursas „Daugavas perle“. Šių metų renginyje dalyvavo 59 dalyviai: solistai bei vokaliniai ansambliai iš  Baltarusijos, Latvijos ir Lietuvos. Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklą atstovavo mokytojos Loretos Gaivenytės auklėtinės, I klasės mokinė Evelina Kariagina bei V klasės mokinė Ieva Igumnova. Konkurso dalyviai buvo suskirstyti į tris amžiaus grupes: 6 – 9 m., 10 – 13 m. ir 14 – 18  m. Konkursas vyko dviem etapais: pusfinalis ir finalas, kuriems paruošti reikėjo 2 dainas. Ieva Igumnova pusfinalyje pasirodė puikiai ir pateko į finalą. Konkurso vertinimo komisija, vertindama dalyvius, dėmesį kreipė į techninį bei meninį dalyvių atlikimo lygį. Finalinis Ievos pasirodymas įvertintas III-os vietos laureato diplomu. Visi konkurso dalyviai apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis, o konkurso laureatai – diplomais bei prizais.  Sveikiname konkurso laimėtoją bei jos mokytoją ir linkime tolimesnių sėkmingų pasirodymų!

 
MAŽIEJI TALENTAI 2016

 

(nuotraukos čia)

2016 m. gegužės 6 d. Utenos muzikos mokykloje vyko tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Mažieji talentai 2016“. Konkurse dalyvavo fortepijono, smuiko, violončelės, fleitos, klarneto, saksofono, birbynės, akordeono, kanklių specialybių mokiniai iki 11 metų amžiaus iš Lietuvos ir Latvijos muzikos ir meno mokyklų, iš viso 120 dalyvių.

Jaunieji muzikantai atliko du skirtingo charakterio kūrinius, demonstravo savo meninį meistriškumą ir artistiškumą.

Renginyje dalyvavo ir 10 mūsų mokyklos auklėtinių: 8 pianistai ir 2 gitaristai.

Skaityti daugiau...
 
Česlovo Sasnausko menų mokyklos ataskaitinis koncertas

 

 

(nuotraukos čia)

Šių metų balandžio 29 dieną įvyko Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos mokinių ir mokytojų ataskaitinis koncertas. Šis renginys organizuojamas kiekvienais metais ir skiriamas Visagino savivaldybės bendruomenei.

Koncerto programoje pasirodė mokyklos meniniai kolektyvai - Lietuvos moksleivių dainų šventės „Tu mums viena“ dalyviai: Mokyklos jaunučių ir jaunių chorai, vadovės: I. Alėjūnienė ir R. Rugaitytė; Liaudiškos muzikos kapela „Karačiunka“, vadovės: S. Baliūnaitė ir I. Gudienė; Mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras, vadovas A. Rastenis.

Atnaujinta Antradienis, 17 Gegužė 2016 15:06
Skaityti daugiau...
 
Ruošiamės 2016 metų Lietuvos dainų šventei „Tu mums viena”

(nuotraukos čia)


2016 m. balandžio 14 dieną mokykloje vyko 2016 Lietuvos moksleivių dainų šventės „Tu mums viena” chorų ir pučiamųjų instrumentų orkestro atrankos perklausa.

Atnaujinta Ketvirtadienis, 05 Gegužė 2016 09:43
Skaityti daugiau...
 
Meistriškumo pamokos jauniesiems šokėjams

2016 metų kovo 28 dieną Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos „Harmonijos “ pastato choreografijos salėje vyko meistriškumo pamokos choreografijos dalyko mokiniams. Jas vedė Olga Šavliuk, Buckinghamshire Naujojo universiteto Dance&Perfomance baigiamojo kurso studentė. Meistriškumo pamokos vyko su vyresniųjų ir jaunesniųjų klasių mokinių grupėmis.

Bakingamšyro naujasis universitetas (Buckinghamshire New University) žinomas nuo XIX a. Per tą laiką keitėsi tiek pats universitetas, tiek ir jo vertybės. Šiandien universitetas išsiskiria kaip moderni ir šiuolaikiška aukštoji mokykla. Universitetas siūlo labai daug skirtingų programų. Jos parengtos bendraujant su įvairiais skirtingų sričių specialistais, atsižvelgiant į rinkos poreikį. Bakingamšyro universitetas glaudžiai bendradarbiauja su UCFB (University College of Football Business) aukštąja sporto mokykla. Universitetas daug dėmesio skiria lygioms teisėms. Lygybė yra viena iš pamatinių šios mokyklos vertybių. Siekiama, kad kiekvienas studentas, nepriklausomai kokios jis tautybės, jaustųsi saugus, kad galėtų visą savo energiją ir laiką skirti produktyviai veiklai.

(video čia)

(nuotraukos čia)

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Vilija Žukauskienė

Atnaujinta Antradienis, 05 Balandis 2016 08:14
 
<< Pradžia < Ankstesnis 21 22 Sekantis > Pabaiga >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL