RENGINIAI, KONKURSAI, PROJEKTAI
PRAKTIKUMAS „ŠIUOLAIKINIŲ BALTIJOS ŠALIŲ FORTEPIJONO MUZIKA VAIKAMS“

PRAKTIKUMAS „ŠIUOLAIKINIŲ BALTIJOS ŠALIŲ FORTEPIJONO MUZIKA VAIKAMS“

 

Vasario 8 d. mokykloje įvyko pedagogų, mokyklų vadovų, pagalbos mokiniui specialistų kvalifikacijos tobulinimo renginys praktikumas „Šiuolaikinių Baltijos šalių fortepijono muzika vaikams“. Autorė – Eligija Balbierytė, II fortepijono skyriaus vedėja, mokytoja metodininkė.

Praktikumas buvo skirtas neformaliojo vaikų švietimo muzikos (fortepijono) mokytojams, norintiems įgyti žinių ir kompetencijų apie šiuolaikinių Baltijos šalių kompozitorių kūrybą, fortepijono kūrinių interpretaciją.

Atnaujinta Antradienis, 05 Kovas 2019 14:33
Skaityti daugiau...
 
Fortepijono paslaptys

2019 m. sausio 24 d. lopšelį-darželį „Kūlverstukas“  aplankė mokytojos Alesia Krumplevskaja ir Natalja Beločkina bei jų ugdytiniai: II kl. mokinės Darina Bogdanova, Darina Čepiolkina ir VI kl. mokinė Ksenija Beločkina su koncertu - paskaita „Fortepijono atsiradimas“.

Mokytoja Alesia Krumplevskaja pasakojo apie fortepijono atsiradimo istoriją. Vaikai išgirdo kaip skamba klavikordas ir klavesinas,  sužinojo kas tai yra klavišai, klaviatūra, kaip išgaunamas garsas, kokie yra instrumento registrai. Susidomėjimas grojimu buvo didžiulis. Vaikams buvo pasiūlyta pagroti ansamblyje su mokytoja  Natalja Beločkina tik baltais ir tik juodais klavišais. Vaikai susipažino kaip grojama fortepijonu ir kaip išreiškiama nuotaika ar perduodamas jausmas. Jie atsakinėjo į užduotus klausimus, pirščiukais spragsėjo ritminius derinius, visiems buvo labai linksma. Mažiems klausytojams pamokėlė labai patiko. Jie kvietė ir vėl juos aplankyti ir leisti pajusti muzikavimo džiaugsmą ir sužinoti daug įdomaus apie muziką ir jos paslaptis.

Atnaujinta Antradienis, 05 Kovas 2019 14:34
 
MUZIKOS INSTRUMENTŲ ŠALYJE

2019 m. sausio 23 d. Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykloje vyko edukacinis renginys „Pažintis su muzikos instrumentais“, vykdomas lopšelio-darželio „Kūlverstukas“ parengtame projekte „Muzikos savaitė“. Mokytojos Natalja Beločkina ir Alesia Krumplevskaja papasakojo vaikams apie muzikos instrumentus, jų grojimo ir skleidžiamo garso ypatumus.

Su styginiais instrumentais vaikus supažindino Ieva Gudienė, o apie liaudies instrumentą kankles papasakojo Skaidrūnė Baliūnaitė. Akordeono ir bajano  paslaptis mažiesiems smalsuoliams atskleidė Tatjana Chomenko. Su fleta, trimitu ir saksofonu supažindino  Tomas Kochanka ir Marina Voitkevič.
Vaikai turėjo galimybę pamuzikuoti kanklėmis, akordeonu. Mažieji klausytojai buvo nuostabūs ir puikiai nusiteikę, negailėjo aplodismentų.

(nuotraukos čia)


Visagino Č. Sasnausko menų mokyklos

mokytoja Alesia Krumplevskaja

 
Jungtinis Lietuvos vaikų choras

V etapas, Visagino regionas

Šių metų sausio 26 dieną, Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykloje tęsiasi didelio populiarumo Lietuvoje sulaukęs respublikinis projektas „Jungtinis Lietuvos vaikų choras“. Vaikai suvažiavę iš įvairiausių Aukštaitijos kampelių tobulins programą, kurią pradėjo mokytis 2018 m. spalio mėnesį, bendraus su draugais ir dalinsis projekto metu patirtais įspūdžiais. Jų mokytojai turės galimybę semtis žinių kvalifikacijos kėlimo seminare. Šį karta pas mus atvyksta dr. Eirimas Velička, Lietuvos etnomuzikologas, muzikos pedagogas, muzikas, neofolklorinės muzikos kolektyvo „Atalyja“ narys. Paskaitos tema ,,Ritmas, judesys ir kūno perkusija".

Atnaujinta Antradienis, 05 Kovas 2019 14:35
 
Bendras tėvų susirinkimas

2019 m. sausio 23 d. 17.30 val. Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos salėje vyko mokyklos mokinių tėvų susirinkimas, kuris prasidėjo nuotaikingais mokytojų ir mokinių pasirodymais.

Darbotvarkės klausimai:

1. Dėl mokyklos silpnųjų ir stipriųjų pusių nustatymo (tėvelių komandinis darbas);

2. Dėl 2% pajamų mokesčio paramos mokyklai (mokymo priemonių, instrumentų įsigijimui) kalbėjo mokyklos tarybos pirmininkė J. Krylova.

Atnaujinta Antradienis, 05 Kovas 2019 14:35
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL