RENGINIAI, KONKURSAI, PROJEKTAI
SEMINARAS PRAKTIKUMAS „IŠTIESKIME RANKĄ JAUNAJAM TALENTUI“


2018 m. sausio 29 d. Zarasų meno mokykloje įvyko tradicinis seminaras – praktikumas „Ištieskime ranką jaunajam talentui”. Šį kartą seminarą vedė pianistas ir pedagogas Aleksandras Jurgelionis. Dalyvavo 17 mokinių iš Aukštaitijos regiono muzikos ir menų mokyklų, besiruošiančių XX Nacionaliniam B. Dvariono jaunųjų pianistų ir smuikininkų konkursui.

Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklą atstovavo 4 jaunieji pianistai – Marija Semenej ir Marija Kaleničenko (mok. Karina Gurina), Gintaras Šeršniovas (mok. Alesia Krumplevskaja), Alina Rutkauskaitė (mok. Žana Jankelevič). Visi pasirode labai gerai. Visi seminaro dalyviai ir jų mokytojai gavo padėkos raštus ir saldžias dovanas. Regioninis XX Nacionalinio B. Dvariono jaunųjų pianistų ir smuikininkų konkurso turas vyks vasario 9 d. Utenoje. Linkime jauniesiems pianistams sėkmės.

 

(nuotraukos čia)

Atnaujinta Šeštadienis, 03 Vasaris 2018 10:48
 
Laisvės gynėjų diena

1991 m. sausio 13 dieną įvyko  masinis taikus Lietuvos piliečių mūšis už Lietuvos Laisvę. Vilniuje, prie televizijos bokšto, per 600 taikių ir neginkluotų žmonių buvo sužeista, žuvo 14 žmonių. „Iš laiko atstumo matome, kokia brandi buvo mūsų tauta ir kokia trapi buvo Lietuvos Nepriklausomybė. Laisvės gynėjams ji buvo svarbesnė už gyvybę. Jų vienybė ir begalinis tikėjimas pergale pavirto jėga, prieš kurią atsitraukė tankai.“, – sako šalies vadovė D. Grybauskaitė.

 

 

 

 

 

 

 


Atnaujinta Pirmadienis, 12 Vasaris 2018 16:04
 
MENINĖS STUDIJOS – MENŲ VIRUSAS

 

Gerasis „Menų virusas“

Gegužės 18 dieną menų mokyklos didžiojoje salėje vyko edukacinė pamoka „Menų virusas“, kurioje dalyvavo NVŠ programos užsiėmimus lankantys ugdytiniai.

Visi dalyviai buvo puikiai nusiteikę, dalijosi mintimis apie sklindantį menų virusą, diskutavo kodėl pasirinko lankyti vieną ar kitą studiją. Grojo, dainavo, muzikavo ir šoko bendrame rate. Salėje tvyrojo kūrybiška bei pakili nuotaika, buvo galimybė išgirsti ir pamatyti kiek kitokius, negu akademiniame muzikavime įprasta, pasirodymus. Girdėjome skambinimą fortepijonu ne tik keturiomis, bet netgi aštuoniomis rankomis prie vieno instrumento. Nuskambėjo mokytojos J. Krylovos su mokinias sukurtas „Menų viruso“ himnas, nuotaikingi instrumentiniai, vokaliniai ansambliai.

(nuotraukos čia)

Pamokos kulminacija tapo jungtinės liaudiškos muzikos kapelos pasirodymas, kurį vainikavo smagūs tradiciniai lietuvių liaudies šokiai.

Pasirodymams ugdytinius paruošė mokytojos T. Gimbickaja, R. Kuprinskaitė, J. Krylova, I. Gudienė, V. Žukauskienė ir V. Ginaitienė.

 

 

Atnaujinta Pirmadienis, 09 Liepa 2018 10:41
Skaityti daugiau...
 
Pirmokų krikštynos šventė


Jau ne pirmus metus menų mokyklos I fortepijono skyrius organizuoja šventę pirmokams ir jų tėveliams „Mano muzikos pasaulis“.

Koncerto metu mažiesiems pianistams buvo suteikta puiki galimybė pirmą kartą atlikti kūrinį scenoje.

Vedančiosios mok. O. Šinkarenko, G. Skačkauskienė ir O. Šalaginova sukūrė linksmą šventės atmosferą.

Koncerte skambėjo įvairių tautų kompozitorių ir įvairių žanrų kūriniai fortepijonui.

Taip pat visi pirmokai vieningai atsakė į klausimus bei dalyvavo muzikiniuose žaidimuose.

Šventės svarbiausias momentas – mokyklos priesaika ir kalėdinės dovanėlės!

Pirmas susitikimas su muzika patiko visiems. Jis suteikė mokiniams daug ryškių emocijų ir geros nuotaikos, o tėveliai palinkėjo mokyklos mokytojams niekada neprarasti entuziazmo, energijos ir toliau taip nuoširdžiai atlikti savo darbą.

(nuotraukos čia)

Šventę vainikavo nuotaikinga foto sesija.

Pirmokai, laimingo kelio į muzikos pasaulį!

Atnaujinta Pirmadienis, 08 Sausis 2018 10:10
 
SVEIKINAME XX NACIONALINIO BALIO DVARIONO PIANISTŲ IR STYGININKŲ KONKURSO LAUREATĘ, DIPLOMANTES, JŲ MOKYTOJAS IR KONCERTMEISTERES !

Balandžio 13-15 d.d. Vilniaus B. Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje vyko XX nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas. Iš viso dalyvavo 108 pianistai ir 88 stygininkai, prieš tai sėkmingai įveikę 2 atrankinius etapus – mokyklos ir regiono.

Nacionaliniame konkurso etape dalyvavo ir 10 mūsų mokyklos mokinių – 7 pianistai ir 3 smuikininkės.

Pianistų vertinimo komisijai vadovavo Aleksandras Jurgelionis. Nariai: Justas Dvarionas, Lina Baronaitė (Prancūzija) – I B. Dvariono konkurso laureatė, Regina Jurkonienė, Donaldas Račys.

Stygininkų vertinimo komisijos pirmininkė buvo Aistė Dvarionaitė-Beržanskienė. Nariai: Irina Kirzner, Skaistė Čilinskaitė, Ramutė Kalnėnaitė, Tomas Savickas.

Konkurso laureate tapo mokytojos Karinos Gurinos auklėtinė Marija Kaleničenko, tarptautinio M. Sogny fondo „Sos talents“ dalyvė.

Diplomantėmis tapo jaunosios pianistės: Anastasija Gubarenko (mokytoja Natalja Dunajeva), Marija Semenej (mokytoja Karina Gurina), Marina Izmailova (mokytoja Irina Guseinova), Alina Rutkauskaitė (mokytoja Žana Jankelevič) ir Veronika Austin (mokytoja Natalja Beločkina).

(nuotraukos čia)

Diplomantėmis tapo ir 2 jaunosios smuikininkės: Patricija Gyulbudaghyants (mokytoja Svetlana Mikelskaitė, koncertmeisterė N. Beločkina) ir Ana Plotnikova (mokytoja Svetlana Mikelskaitė, koncertmeisterė Žana Jankelevič).

Sveikiname konkurso laureatę, diplomantes, jų mokytojas ir koncertmeisteres, ir kartu su jumis džiaugiamės aukštais pasiekimais !

 

Atnaujinta Antradienis, 17 Balandis 2018 07:34
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL