RENGINIAI, KONKURSAI, PROJEKTAI
LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO 100 - ŲJŲ METINIŲ MINĖJIMAS

Vasario 14–27 d.

VKC „Draugystės“ parodų salė

Alvydo Stausko akvarelinės ir aliejinės tapybos darbų paroda

Vasario 16 d.

VKC „Draugystėssalė

Publicistinis spektaklis „Lietuvą užkasiau, kaip savo sekretą“

(nuotraukos čia)

(pagal D. Staponkutės, R. Stankevičiaus ir kt. autorių tekstus)

Režisierė – G. Karlaitė.
Vaidina ir dainuoja Visagino Č. Sasnausko menų mokyklos teatro ir

dainavimo klasių mokiniai.

Mokytojai – V. Pimpienė, I. Aliejūnienė, V. Ginaitienė.

Atnaujinta Pirmadienis, 05 Kovas 2018 19:10
 
ŽIEMOS PASAKOS

2018-01-25 Visagino „Gerosios vilties“ progimnazijoje įvyko edukacinė pamoka progimnazijos trečiokams „Žiemos pasakos“.

Visagino Č. Sasnausko menų mokyklos mokytojų O.Šinkarenko, V. Konan, V. Mazniovo mokiniai atliko įvairių kompozitorių kūrinius. Pamokos metu skambėjo lietuvių, baltarusų, kubiečių liaudies dainos, o taip pat G.F. Hendelio, R. Šumano, I. Bramso,

F. Tarėgos kūriniai.

Menų mokyklos mokiniai klausytojams pasakojo muzikines pasakas, kurias patys sugalvojo.

Progimnazijos mokiniai su malonumu piešė klausydami atliekamų kūrinių ir atsakė į klausimus. Visi parodė daug fantazijos ir kūrybos.

„Gerosios vilties“ progimnazijos mokytojos ir mokiniai padėkojo mums už gražų renginį bei palinkėjo sėkmės tolesniame bendradarbiavime.

(nuotraukos čia)

Atnaujinta Trečiadienis, 14 Vasaris 2018 09:35
 
SEMINARAS PRAKTIKUMAS „IŠTIESKIME RANKĄ JAUNAJAM TALENTUI“


2018 m. sausio 29 d. Zarasų meno mokykloje įvyko tradicinis seminaras – praktikumas „Ištieskime ranką jaunajam talentui”. Šį kartą seminarą vedė pianistas ir pedagogas Aleksandras Jurgelionis. Dalyvavo 17 mokinių iš Aukštaitijos regiono muzikos ir menų mokyklų, besiruošiančių XX Nacionaliniam B. Dvariono jaunųjų pianistų ir smuikininkų konkursui.

Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklą atstovavo 4 jaunieji pianistai – Marija Semenej ir Marija Kaleničenko (mok. Karina Gurina), Gintaras Šeršniovas (mok. Alesia Krumplevskaja), Alina Rutkauskaitė (mok. Žana Jankelevič). Visi pasirode labai gerai. Visi seminaro dalyviai ir jų mokytojai gavo padėkos raštus ir saldžias dovanas. Regioninis XX Nacionalinio B. Dvariono jaunųjų pianistų ir smuikininkų konkurso turas vyks vasario 9 d. Utenoje. Linkime jauniesiems pianistams sėkmės.

 

(nuotraukos čia)

Atnaujinta Šeštadienis, 03 Vasaris 2018 10:48
 
Laisvės gynėjų diena

1991 m. sausio 13 dieną įvyko  masinis taikus Lietuvos piliečių mūšis už Lietuvos Laisvę. Vilniuje, prie televizijos bokšto, per 600 taikių ir neginkluotų žmonių buvo sužeista, žuvo 14 žmonių. „Iš laiko atstumo matome, kokia brandi buvo mūsų tauta ir kokia trapi buvo Lietuvos Nepriklausomybė. Laisvės gynėjams ji buvo svarbesnė už gyvybę. Jų vienybė ir begalinis tikėjimas pergale pavirto jėga, prieš kurią atsitraukė tankai.“, – sako šalies vadovė D. Grybauskaitė.

 

 

 

 

 

 

 


Atnaujinta Pirmadienis, 12 Vasaris 2018 16:04
 
MENINĖS STUDIJOS – MENŲ VIRUSAS

 

Gerasis „Menų virusas“

Gegužės 18 dieną menų mokyklos didžiojoje salėje vyko edukacinė pamoka „Menų virusas“, kurioje dalyvavo NVŠ programos užsiėmimus lankantys ugdytiniai.

Visi dalyviai buvo puikiai nusiteikę, dalijosi mintimis apie sklindantį menų virusą, diskutavo kodėl pasirinko lankyti vieną ar kitą studiją. Grojo, dainavo, muzikavo ir šoko bendrame rate. Salėje tvyrojo kūrybiška bei pakili nuotaika, buvo galimybė išgirsti ir pamatyti kiek kitokius, negu akademiniame muzikavime įprasta, pasirodymus. Girdėjome skambinimą fortepijonu ne tik keturiomis, bet netgi aštuoniomis rankomis prie vieno instrumento. Nuskambėjo mokytojos J. Krylovos su mokinias sukurtas „Menų viruso“ himnas, nuotaikingi instrumentiniai, vokaliniai ansambliai.

(nuotraukos čia)

Pamokos kulminacija tapo jungtinės liaudiškos muzikos kapelos pasirodymas, kurį vainikavo smagūs tradiciniai lietuvių liaudies šokiai.

Pasirodymams ugdytinius paruošė mokytojos T. Gimbickaja, R. Kuprinskaitė, J. Krylova, I. Gudienė, V. Žukauskienė ir V. Ginaitienė.

 

 

Atnaujinta Pirmadienis, 09 Liepa 2018 10:41
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL