RENGINIAI, KONKURSAI, PROJEKTAI
ŠVENČIAME ŠVENTO MIKALOJAUS DIENĄ

Gruodžio 6 d. įvyko tradicinis adventinis mokytojos Eligijos Balbierytės klasės mokinių renginys – apskritas stalas, skirtas Šv. Mikalojaus dienai, kurią katalikai švenčia gruodžio 6 d. ; o stačiatikiai - gruodžio 19 d. Kadangi daug stebuklų yra siejama su Šv. Mikalojumi, jis dažnai vadinamas Mikalojumi Stebukladariu.

(nuotraukos čia)

Žydroji pasakų fėja supažindino renginio dalyvius su šios šventės tradicijomis. Šv. Mikalojus gyveno  IV amžiuje, dabartinės Turkijos teritorijoje. Jis buvo vyskupas, garsėjęs savo gerais darbais ir globojęs nuskriaustuosius bei nekaltuosius. Legendos apie jo gerus darbus pasiekė ir mūsų laikus. Daugelis žmonių mano, jog būtent Šv. Mikalojus ir buvo pirmasis Kalėdų senelis. Daugelyje šalių Šv. Mikalojaus diena yra  didelė šventė visiems vaikams. Šią dieną rengiami karnavalai ir vaikai gauna dovanų.

Į Šv. Mikalojaus šventę buvo pakviesti ir keletas mokytojų Skaidrūnės Baliūnaitės ir Jolantos Kraucevičienės mokinių. Renginio dalyviai ne tik grojo, dainavo, bet ir inscenizavo savo atliekamus kūrinius bei įsivaizduojamus personažus, pasakojo apie juos savo sukurtas istorijas ir juos vaizdavo pasidabinę karnavaliniais aksesuarais.Buvo diskutuojama ir juokaujama.

Ši vaikų šventė vyko nedidelėse klasės patalpose, kur greta dalyvių renginį stebėjo ir keletas tėvelių bei mokytojų. Tačiau maža erdvė nekliudė sukurti betarpišką meninę aplinką ir patirti šventinį džiaugsmą. Renginio pabaigoje visi draugiškai padainavome populiarią anglų dainą „Džiaugsmingų šventų Kalėdų“, kuriai fortepijonu pritarė Erika Čirikaitė.

Po to visi, maži ir dideli, pasivaišinome saldžiomis Šv. Mikalojaus vaišėmis.

 
DAINŲ DAINELĖ - 2018

LETUVOS VAIKŲ IR MOKSLEIVIŲ TELEVIZIJOS KONKURSAS

„DAINŲ DAINELĖ - 2018“

 

„DAINŲ DAINELĖ – 2018“ VISAGINE


(nuotraukos čia)

Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų dainelė“ tai vienas unikaliausių, daugiausiai dalyvių pritraukiančių, ilgametes tradicijas tęsiančių šalies muzikinių renginių. „Dainų dainelė“ siekia puoselėti dainavimo kultūrą, skatinti gabių vaikų meninę saviraišką, atrinkti geriausius šalies jaunuosius solistus ir vokalinius ansamblius. Dar nuo 1974 m. rengiamas ,,Dainų dainelės“ konkursas į profesionalaus muziko kelią atvedė ne vieną šiandien žinomą Lietuvos dainininką.

Projekto iniciatoriai ir rengėjai: Švietimo ir mokslo ministerija ir Lietuvos radijas ir televizija. Nuo 1998 m. Švietimo ir mokslo ministerijos pavedimu ,,Dainų dainelę“ organizuoja Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla.

„Dainų dainelės“ konkursas – bene pats populiariausias renginys, vykdomas Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykloje nuo jos įkūrimo, t.y. apie 40 metų. Šios mokyklos auklėtiniai su dideliu malonumu dalyvauja konkurse, kuris vykdomas trimis etapais. Gabiausi iš jų tampa respublikinio etapo laureatais, o kai kurie - susieja savo gyvenimą su muzika tapdami profesionaliais dainininkais.

Dainavimo tradicijų puoselėtoja ir įkvėpėja – mokyklos direktorė Česlava Pimpienė ir šį kartą paskatino dainavimo mokytojus aktyviai rengti mokinius „Dainų dainelės“ konkursui. 2017 m. gruodžio 20, 21 dienomis, vykusiuose atrankiniuose konkurso renginiuose į pirmąjį savivaldybės etapą, dalyvavo net 36 mokyklos kolektyvai (solistai ir įvairių sudėčių ansambliai), kuriuos parengė 8 mokytojai. Daugiausia kolektyvų – net 15 parengė dainavimo mokytoja ekspertė Vita Pimpienė.

Į 1-ąjį savivaldybės etapą vertinimo komisija atrinko 35 kolektyvus. Šio etapo konkursas, kuriame dalyvaus Visagino savivaldybės vaikai ir moksleiviai, vyks sausio 5 d. 10.00 val.

Pirmojo etapo nugalėtojai pelnys teisę dalyvauti 2-jame regioniniame etape, kuris vyks sausio 11 d. 11.00 val.

Konkurso renginiai bus vykdomi Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykloje. Respublikinė vertinimo komisija suteikė išskirtinę galimybę 2-jame regioniniame etape klausyti ir vertinti tik Visagino savivaldybės dainorėlius.

Regionų etapų nugalėtojai pelnys teisę dalyvauti Vilniuje vyksiančiame respublikiniame etape, kurį demonstruos Lietuvos televizija.

Sveikiname „Dainų dainelės“ konkurso dalyvius, linkime kuo geriausios sėkmės ir aukštų pasiekimų!

Maloniai kviečiame visaginiečius apsilankyti konkurso renginiuose ir

patirti daug malonių akimirkų. 

 

 

Informacija konkurso dalyviams:

Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos internetinė svetainė

www.cmm.lt

http://www.cmm.lt/cms/lt/gabiu-vaiku-centras/dainu-dainele2.html


Dainu dainele 2016 bukletas


Atnaujinta Antradienis, 23 Sausis 2018 11:28
 
MOKYTOJŲ VOKALINIO ANSAMBLIO „ŠILAGĖLĖ“

MOKYTOJŲ VOKALINIO ANSAMBLIO „ŠILAGĖLĖ“ KONCERTAS  VISAGINO ŠV. APAŠTALO PAULIAUS BAŽNYČIOJE

Artėja gražiausios ir visų laukiamos šventės - Kalėdos ir Naujieji metai...

Visi mes su dideliu džiaugsmu ruošiame dovanas savo artimiesiems ir draugams...

Dovanos būna skirtingos: vienas mes galime paliesti ranka, kitas - savo širdimi ir jausmais. Prasmingiausios ir labiausiai įsimintinos yra dvasinės dovanos...

Lapkričio 26 dieną Šv. Cecilijos dienos proga (kuri buvo minima lapkričio 22 dieną) Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos mokytojų vokalinis ansamblis „Šilagėlė“ nuoširdžiai dovanojo giesmes visiems tikintiesiems, susirinkusiems Šv. Apaštalo Pauliaus bažnyčioje.

Šv. Cecilija yra laikoma bažnytinės muzikos vargonininkų, instrumentų gamintojų, dainininkų, muzikantų ir poetų globėja.

Po Šventų Mišių Visagino Šv. Apaštalo Pauliaus parapijos klebonas Vidmantas Rudokas maloniai pristatė ansamblio atliekamas giesmes, kurios skambėjo lietuvių ir lotynų kalbomis. Nuoširdžiai pasidžiaugė, kad „Šilagėlė“ vėl „prisikėlė“ ir tęsia savo koncertinę veiklą, dovanodama savo balsų skambėjimą Visagino miesto bendruomenei...

 

MOKYTOJŲ VOKALINIO ANSAMBLIO „ŠILAGĖLĖ“ KONCERTAS

Visagino socialinės globos namuose

Gruodžio 3-ją - minima Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena. Šia proga, gruodžio 6 d., Visagino socialinės globos namų administracija maloniai pakvietė mokytojų vokalinį ansamblį „Šilagėlė“ (vad. Jolanta Kraucevičienė) su koncertine programa. Ansamblio dalyvės buvo šiltai ir svetingai sutiktos socialinės globos namų administracijos bei šios įstaigos gyventojų.

Prieš ansamblio pasirodymą žodį tarė ir visus renginio dalyvius pasveikino socialinės globos namų vadovas Petras Dubaka. Neįgaliųjų žmonių dienos proga jis nuoširdžiai palinkėjo visiems gyventojams sveikatos ir pasidžiaugė, kad su koncertine - muzikine dovana jų pasveikinti atvyko Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos vokalinis ansamblis „Šilagėlė“.

Gražiu susitikimo akcentu tapo mokytojų ansambliui įteikta atminimo dovanėlė - su didele meile, pačių globos namų darbuotojų ir gyventojų rankomis pagaminta skulptūrėlė „Smuikininkas“.

Koncerte skambėjo įvairių žanrų dainos: lietuvių liaudies dainos, bažnytiniai kūriniai...Programos pabaigoje ansamblis atliko kalėdinę dainą pavadinimu „Kalėdų angelas“. Jos garsai užbūrė visus klausytojus ir maloniai nuteikė gražių metų švenčių laukimui...

Garsūs aplodismentai ir džiaugsminga šių namų gyventojų akių šviesa – tai nuoširdi padėka visoms „Šilagėlės“ ansamblio dalyvėms ir paskatinimas repetuoti, dainuoti ir dovanoti ypatingas vokalinės muzikos akimirkas klausytojams.

 

Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos vokalinio

ansamblio „Šilagėlė“ dalyvė Jelena Krylova

Atnaujinta Sekmadienis, 10 Gruodis 2017 16:45
 
VISAGINO MUZIKOS ŽVAIGŽDŽIŲ IR ŽVAIGŽDUČIŲ KONCERTAS-SUSITIKIMAS

Lietuvos muzikų rėmimo fondas pakvietė mūsų mokyklos mokinius, mokytojus ir buvusius mokinius, tęsiančius muzikos studijas, dalyvauti Muzikos žvaigždžių ir žvaigždučių šventėje lapkričio 29 d. Vytauto Kasiulio dailės muziejuje, Vilniuje.

(nuotraukos čia)

Renginyje dalyvavo: „Bernų kapela“ (vadovė Ieva Gudienė); kanklininkių ansamblis (vadovė S. Baliūnaitė); smuikininkų ansamblis (vadovė Svetlana Mikelskaitė); dainininkai – Marija Polina Zinkevičiūtė, Lidija Gurova, Sofija Ziuziova, Daniil Petrinko (mokytojos Vitos Pimpienės aulėtiniai), Edita Sventickytė (mokytojos Vilijos Ginaitienės auklėtinė); pianistas Pavel Každalevič (mokytojos Ninos Bacienės auklėtinis); šokėja Milana Mažeiko (mokytojos Olgos Šavliuk auklėtinė); Vita Pimpienė; mokytojų vokalinis ansamblis „Šilagėlė“ (vadovė Jolanta Kraucevičienė), teatro klasės mokiniai (mokytoja Gražina Karlaitė); saksofonininkų kvartetas.

Malonu, kad koncerte-susitikime dalyvavo ir savo pasirodymu visus pradžiugino buvę mokytojos Vitos Pimpienės auklėtiniai, šiuo metu tęsiantys muzikos studijas Lietuvoje ir užsienyje: Evelina Gaidytė (J. Gruodžio konservatorija), Justina Kazėnaitė (Lietuvos muzikos ir teatro akademija), Simona Skrebutėnaitė (Lenkijos F. Novoviejskio muzikos akademija), Ilja Aksionov (Vokietijos R. Šumano aukštoji muzikos mokykla).

Žiūrovai labai šiltai priėmė mūsų atlikėjus, negailėjo aplodismentų ir šūksnių „bravo“.

Koncerto dalyviams – mokiniams buvo įteiktos rėmėjų dovanėlės. Po renginio

S. Vainiūno namuose visi buvome pavaišinti didžiuliu skaniu tortu, kurį mums padovanojo „Rimi“ prekybos tinklas.

 

 

LIETUVOS MUZIKŲ RĖMIMO FONDAS

Norime pasidžiaugti šventės sėkme ir nuoširdžiai padėkoti Česlovo Sasnausko menų mokyklos pedagogams už kūrybiškumą, gebėjimą sudominti ir atskleisti jaunuosius talentus, palydėti juos į kupiną paslapčių muzikos pasaulį, puoselėti tikrąsias gyvenimo vertybes. Puikus „Žvaigždžių ir žvaigždučių“ koncertas dar kartą įrodė, kad pedagogų meilė muzikai, talentas, energija ir išradingumas duoda neįtikėtinus rezultatus, o mokykla, puoselėjanti įvairiapusį lavinimą, užima aukštą vietą Lietuvos muzikinio ugdymo įstaigų tarpe.

Dėkojame Visagino miesto savivaldybei už prioritetinį požiūrį į kultūrą, meninį ugdymą, jaunųjų talentų puoselėjimą. Skiriamasis Visagino bruožas – garsinti miestą talentais.

Dėkojame mokyklos vadovams, pedagogams, kolektyvų vadovams, jauniesiems atlikėjams ir buvusiems mokyklos ugdytiniams, pasirinkusiems nelengvą bet garbingą muziko kelią, už nuoširdų, dalykišką bendradarbiavimą ir atsakingai paruoštą įdomų koncertą. Kitais metais Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykla švęs garbingą 40-mečio Jubiliejų. Linkime mokyklos kolektyvui stiprybės, polėkio, gerų sumanymų, gražių darbų garsinant savo miestą ir Lietuvą neįtikėtino talento jaunaisiais muzikais.

Pagarbiai

Fondo direktorė Liucija Stulgienė

2017 12 04

Atnaujinta Penktadienis, 08 Gruodis 2017 14:25
 
Seminaras - praktikumas „Fortepijono kūrinių interpretavimas“

2017 m. lapkričio 24 d. Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykloje vyko seminaras - praktikumas „Fortepijono kūrinių interpretavimas“ mokytojams ir meistriškumo pamokos mokiniams. Su mokytojais ir mokiniais dirbo Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos mokytoja ekspertė Leila Urmanova -Vnukova.

Seminare  dalyvavo fortepijono ugdymo programos mokiniai: Diana Kosiak (mokytoja Alesia Krumplevskaja), Vladislav Naruk (mokytoja Natalja Dunajeva), Marina Izmailova (mokytoja Irina Guseinova), Nikolė Juranec (mokytoja Galina Jaurova), Valeria Krumplevskaja (mokytoja Natalja Beločkina).

(nuotraukos čia)

Atnaujinta Antradienis, 28 Lapkritis 2017 17:43
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL