RENGINIAI, KONKURSAI, PROJEKTAI
DŽIAUGSMINGŲ ŠVENTŲ KALĖDŲ !


Vieną gražų gruodžio vakarą mokytojų Eligijos Balbierytės ir Jolantos Kraucevičienės klasių mokiniai susirinko į tradicinį renginį, skirtą šv. Mikalojaus dienai paminėti. Tik šiemet, dėl susidariusių aplinkybių, renginys buvo perkeltas iš gruodžio 6 d. į gruodžio 14 d.

Skambėjo kalėdinės dainos, kūriniai fortepijonui, vyravo pakili šventinė nuotaika. Mokiniai buvo pasipuošę šventiniais atributais, o kai kurie – ir kar
navaliniais kostiumais.

Po koncerto buvo demonstruojamos skaidrės, tema: „Palankios emocinės aplinkos kūrimas ugdymo procese. „Muzikuojame su džiaugsmu“, kurias parengė ir demonstravo mokytoja Ganna Dzyuban.

Renginį stebėjo ir mokinių tėveliai. O po to – visi uždainavome „Džiaugsmingų šventų Kalėdų“, palinkėjome vieni kitiems gražių švenčių ir pasivaišinome saldumynais.

Atnaujinta Antradienis, 05 Kovas 2019 14:35
 
JUNGTINIS LIETUVOS VAIKŲ CHORAS VISAGINE

 

Šių metų gruodžio 8 dieną, Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos salėje skambės nuostabūs vaikų balsai suvažiavę iš įvairiausių Aukštaitijos kampelių. Tai - Kupiškio Lauryno Stuokos Gucevičiaus gimnazijos, Rokiškio rajono Obelių gimnazijos, Ignalinos rajono Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos,  Rokiškio kultūros centro, Rokiškio rajono Juodupės gimnazijos, Švenčionių rajono Švenčionėlių meno mokyklos, Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos, Visagino „Atgimimo“ gimnazijos, Visagino Žiburio pagrindinės mokyklos ir Visagino  Česlovo Sasnausko menų mokyklos ugdytiniai.

Jau trečią kartą susirinkę drauge padainuoti respublikinio projekto „Jungtinis Lietuvos vaikų choras“ dalyviai ne tik mokysis nepaprastai gražių chorinių dainų, taip pat galės pabendrauti su savo bendraamžiais, rasti naujų draugų, o jų mokytojai turės galimybę semtis žinių kvalifikacijos kėlimo kursuose.

Šį šeštadienį pas mus į svečius atvyksta Vilniaus choras „Ugnelė“ kartu su savo mokytoja bei „Jungtinio Lietuvos vaikų choro“ meno vadove  Valerija Skapiene, choro vadybininke Ieva Krivickaite. Pirmoje dienos pusėje choras „Ugnelė“ kartu su projekto dalyviais repetuos naują programą, o po pietų vyks koncertas.

Kviečiame į koncertą!!!

Gruodžio 8 d. 15.00 val. kviečiame į Vilniaus muzikos mokyklos  ,,UGNELĖ”  ir

V etapo, Visagino regiono jungtinio Lietuvos vaikų chorų koncertą kuris vyks

Č. Sasnausko menų mokyklos didžiojoje salėje.

Vaikų choro "Ugnelė" ir Jungtinio Lietuvos vaikų choro Visagino padalinio koncerte galėsite išgirsti kūrinius, kurie bus atlikti įspūdingame renginyje kovo 9 d. Vilniaus Šv. Jonų bažnyčioje. Būkite pirmieji Lietuvoje, kurie išgirs fragmentus iš žymaus britų kompozitoriaus Bob Chilcott kūrinio  "Penkios dienos, pakeitusios pasaulį"!

Maloniai Jūsų laukiame!!!


Atnaujinta Ketvirtadienis, 06 Gruodis 2018 19:04
 
MES DIDŽIUOJAMĖS JŪSŲ PASIEKIMAIS

2018-11-24  Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykloje vyko V respublikinis jaunųjų pianistų konkursas “... Nuo baroko iki romantizmo...”, kuriame dalyvavo mokiniai iš įvairių Lietuvos miestų. Mūsų mokyklai atstovavo 4 mokinės: Anastasija Gubarenko, Darja Margun, mokytojos Nataljos Dunajevos auklėtinės ir Marija Semenej, Marija Kaleničenko, mokytojos Karinos Gurinos auklėtinės.

Vertinimo komisijai vadovavo LMTA docentė, Nacionalinės M.K. Čiurlionio menų mokyklos mokytoja ekspertė Albina Šikšniūtė.

Konkurso rezultatai buvo džiuginantys – visos mūsų mokyklos auklėtinės tapo nugalėtojomis! O Marija Semenej pelnė ir diplomą už geriausią baroko epochos kūrinio - J.S. Bacho dvibalsės invencijos C-dur atlikimą!

Mes didžiuojamės Jūsų pasiekimais!

 

 

Atnaujinta Pirmadienis, 03 Gruodis 2018 12:04
 
„Lietuva mokosi: iš praeities į ateitį“

2018 m. lapkričio 19 – 25 dienomis Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija jau devynioliktą kartą pakvietė švietimo, kultūros ir meno, verslo įstaigas, institucijas, organizacijas ir visus suaugusiuosius kurti MOKYMOSI šventę – suaugusiųjų mokymosi savaitę, skirtą atkurtos Lietuvos šimtmečiui „Lietuva mokosi: iš praeities į ateitį“.

Visagino Č. Sasnausko menų mokyklos mokytojai ir šį rudenį, neliko abejingi kvietimui praturtinti savo kasdienybę, bei nupynė dainingą „Lietuviškų melodijų pynę“.

(nuotraukos čia)

Čia organizuojamose kūrybinėse dirbtuvėse buvo suteikta galimybė įvairaus amžiaus  grupių žmonėms įgyti lietuvių liaudies muzikos istorijos žinių, susipažinti su pasirinkto instrumento grojimo technika, sudarytos sąlygos tikslingai praleisti laisvalaikį ir integruotis į kūrybinį muzikavimo liaudies instrumentais procesą.

Mokytojams dirbantiems menų mokykloje, ir valdantiems vieną instrumentą buvo suteikta  galimybė pagroti ir pamuzikuoti kitu pasirinktu instrumentu. Šių kūrybinių dirbtuvių metu, susibūrė net du kolektyvai, tai  dainuojančių kanklininkių sansamblis,  vadovaujamas mokytojos Skaidrūnės Baliūnaitės, bei liaudies dainų ir šokių ansamblis „Suburtinis“ , vadovaujamas mokytojos Ievos Gudienės. Visi dalyviai stropiai mokėsi ir repetavo, šoko, grojo pasirinktais instrumentais ir dainavo. Po nuotaikingų repeticijų visi susitiko bendrame koncerte.  Čia skambėjo įvairios lietuvių liaudies melodijos ir dainos, šokėjos sukosi  linksmuose rateliuose. Griaudėjo gausūs aplodismentai ir susižavėjimo šūksniai – bravo.    „Lietuviškų melodijų pynėje“ suartėjo giminingos sielos: žmonės, kurie moko, mokosi ir kviečia mokytis kitus,  prisiliesti prie lietuvių liaudies melodijų lobyno, praturtinti savo laisvalaikį  ir įgyvendinti savo svajones.

Visagino Č. Sasnausko menų mokyklos

mokytoja Rita Kuprinskaitė


Atnaujinta Ketvirtadienis, 29 Lapkritis 2018 14:27
 
Zarasuose vyko penktasis tarptautinis Aldonos Dvarionaitės jaunųjų pianistų ir mokytojų konkursas – festivalis

Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba

2018 m. spalio mėn. 23-25 d. Utenos regione, Zarasuose vyko penktasis tarptautinis Aldonos Dvarionaitės jaunųjų pianistų ir mokytojų konkursas – festivalis, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui ir pianistės Aldonos Dvarionaitės atminimui.

(nuotraukos čia)

Kaskart konkursas – festivalis suburia vis daugiau naujų daly

vių ir svečių. Per šį laikotarpį ( konkursas rengiamas nuo 2004 metų), plėtėsi konkurso - festivalio ribos, gausėjo atlikėjų. Džiugu, kad šiemet konkursas sujungė dar daugiau šalių ir varžytis dėl prestižinių apdovanojimų atvyko ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Lenkijos, Latvijos, Didžiosios Britanijos, Italijos, Uzbekistano, Rusijos, Ukrainos.

Konkursas - festivalis atskleidė jaunuosius talentus, suteikė jiems pasitikėjimo, nes tai turi didžiulę reikšmę ugdant kūrybišką asmenybę. Konkurso programoje nuskambėjo klasikiniai ir šiuolaikiniai kūriniai, kuriuos atliko įvairių amžių pianistai, nes tik tokia muzika skaidrina mūsų dvasią, pakylėja į kitą lygmenį. Tai pat skatinamas kūrybingų žmonių bendradarbiavimas, plėtojami tarpusavio ryšiai. Vis daugiau žmonių iš viso pasaulio susipažįsta su Lietuvos kultūros paveldu. Toks kultūrinis judėjimas ateityje tik atgaivins muzikinę kultūrą pasaulyje. Susipažinimas su užsienio šalimis ir 6 tautomis, bendradarbiavimas su kitais užsienio atlikėjais pagyvins ir mūsų kultūrą.

Konkurso – festivalio metu, kuris vyko 3 dienas, vyko vertinimo komisijos narių soliniai koncertai – pianisto Justo Dvariono, lenkų pianistės Marijos Koreckos-Soškovskos, Glebo Beliajevo iš Latvijos, kuris yra buvęs konkurso laureatas.

Tai pat  konkurso koncertinėje programoje skambėjo žymaus lietuvių poeto Maironio eilės, kurias lietuvių ir anglų kalbomis skaitė Visagino Česlovo menų mokyklos mokiniai: Veronika Balan, Artur Jegor Adamovič. Tai suteikė galimybę konkurso - festivalio svečiams susipažinti su lietuvių poetų kūryba, lietuvišku paveldu. Vyko mokslinė - metodinė konferencija, tema: „Inovaciniai ir integruoti mokymo metodai įvairių Lietuvos ir užsienio regionų ugdymo sistemoje“, kurioje vyko ir Visagino Česlovo Sasnausko menų  mokyklos mokinių dailės darbų paroda. Konferencijos ir konkurso – festivalio metu, dalyviai, mokytojai dalijosi gerąja patirtimi, stebėjo meistriškumo pamokas su įvairių šalių mokyklų mokiniais.

Zarasų savivaldybė organizavo puikią edukacinę ekskursiją po Zarasų krašto muziejus, kuri paliko neišdildomą įspūdį konkurso – festivalio svečiams ir dalyviams. Tačiau didžiausia puošmena tapo konkurso – festivalio laureatų pasirodymas su Kauno simfoniniu orkestru, kuriam dirigavo Martynas Staškus.

Konkurso laureate tapo ir Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos mokinė Marija Kaleničenko (mokyt. K. Gurina), tapo I laipsnio laureate,  kuri puikiai pasirodė ir sugebėjo iškovoti tokį aukštą įvertinimą šiame prestižiniame konkurse. Nuoširdžiai sveikinu Mariją ir jos mokytoją Kariną Gurina su tokiu laimėjimu.

Esu dėkinga visiems, prisidėjusiems prie festivalio - konkurso organizavimo, be kurių kruopštaus darbo ir paramos festivalis nebūtų pavykęs.

Iškilmingame laureatų koncerte klausytojai turėjo nuostabią galimybę išgirsti fortepijono garsus. Tai pavyko įgyvendinti tik UAB „Organum“ direktoriaus Dainius Sverdiolo dėka, nes jis pats sutiko atvežti rojalį į Zarasus ir paremti šį konkursą.

Nuoširdžiai dėkoju kiekvienam dalyviui ir jų mokytojams už sunkų ir nuoširdų kasdienį darbą. Tikiu, kad Jūsų pastangos ne tik paskatins jaunuosius muzikantus siekti kūrybinių aukštumų, bet ir nulems aktyvesnį jaunimo domėjimąsi kultūros paveldu.

Laikas parodė, kad Tarptautinis Aldonos Dvarionaitės jaunųjų pianistų ir pedagogų konkursas - festivalis yra vienas didžiausių tarptautinių Utenos regiono kultūrinių renginių, skirtų profesionaliai jaunųjų atlikėjų saviraiškai. Tai kūrybinė erdvė, kurioje auginama meilė klasikinei ir šiuolaikinei lietuvių muzikai, puoselėjama kultūra bei ugdomas pilietiškumas.

Festivalio partneriai ir remėjai: Balio Dvariono labdaros ir paramos fondas, UAB „Organum“, Utenos ir Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokykla, Visagino Č. Sasnausko menų mokykla, Valstybinė Uzbekistano konservatorija, VšĮ Natų knygynas, Asociacija „Uzbekų kultūros centras“, UAB „Zepter International“, Zarasų žemės ūkio mokykla, vadovė Nijolė Guobienė, UAB „Vilkaragis“, UAB „Utenos Indra“, UAB „Zarasų gėlės“, UAB „Darlandas“, „Europe Direct“, Visaginas, „Europe Direct“, Utena.

Projekto autorė ir vadovė,

Visagino Č. Sasnausko menų mokyklos mokytoja ekspertė,

VšĮ „Meno ir švietimo pasaulis“ direktorė  Leila Urmanova– Vnukova

Atnaujinta Pirmadienis, 26 Lapkritis 2018 14:03
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL