RENGINIAI, KONKURSAI, PROJEKTAI
Muzika padovanojo džiaugsmą!

 

2016-10-19 vyko menų mokyklos mokinių ir l/d „Kūlverstukas“ ugdytinių susitikimas. Tai buvo paskutinis koncertas iš renginių ciklo skirto Pasaulinei muzikos dienai.

Renginio organizatoriai – menų mokyklos mokytojos: N. Beločkina,

A. Krumplevskaja, O. Šinkarenko ir l/d „Kūlverstukas“ muzikos vadovė

J. Čerkasova.

Koncerto metu skambėjo melodijos apie žvėris, paukščius, nykštukus. Vaikai dalyvavo ritminiuose žaidimuose ir dainavo linksmas vaikiškas dainas. Susitikimas su muzika visiems patiko, suteikė vaikams daug ryškių emocijų ir geros nuotaikos.

Iki naujų susitikimų, muzika!

(nuotraukos čia)

Atnaujinta Sekmadienis, 23 Spalis 2016 14:22
 
Su Gimimo diena, Muzika!

Spalio 6d. Visagino progimnazijoje „Gerosios vilties“ įvyko šventė, skirta Pasaulinei  muzikos dienai.

Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos mokytojos O. Šinkarenko, N. Beločkina, A. Krumplevskaja, I. Gudienė ir jų mokiniai „Gerosios vilties“ pradinių klasių mokiniams paruošė koncertą ir atliko įvairių tautų kompozitorių kūrinius ir dainas.

Vedančioji mok. A. Krumplevskaja pasakojo daug įdomaus apie muzikinių instrumentų istoriją. Mokiniai atspėjo mįsles apie instrumentus ir su malonumu dalyvavo muzikiniuose žaidimuose.

Koncerto pabaigoje visi mokiniai linksmai dainavo „gyvūnų“ chore. Čia buvo katytės, šuniukai ir kiaulytės. Tai draugiškai ir džiaugsmingai artistai ir žiūrovai sveikino muziką su Gimimo diena!

 

(nuotraukos čia)

Mokytoja metodininkė Olga Šinkarenko

Atnaujinta Pirmadienis, 17 Spalis 2016 08:15
 
Pasaulinė muzikos diena

 

 

Spalio 6 d. Visagino vaikų  lopšelyje – darželyje „Auksinis raktelis“ linksmai  ir nuotaikingai   skambėjo pasaulio muzikos garsai. Mokytojų,  R. Kuprinskaitės, T. Gimbickajos, T. Chomenko, S. Baliūnaitės, M. Betinos, ir  I. Gudienės, mokiniai dalyvaujantys  Europos struktūrinių fondų finansuojamoje neformaliojo vaikų švietimo programoje „Meninės studijos – menų virusas“ minėdami pasaulinę muzikos dieną, koncerte atliko įvairių tautų kompozitorių kūrinius. Pasakojo apie savo instrumentus, mokė darželio auklėtinius skaičiuoti kiek stygų turi smuikas ir kanklės, ritmingai ploti pritariant linksmiems fortepijoniniams ansambliams, ieškoti skirtumų tarp akordeono ir bajano.

 

 

O koncerto pabaigoje visi artistai draugiškai dainavo ir netgi šoko kartu su priešmokyklinės grupės„Obuoliukai“ auklėtiniais, kuriuos paruošė muzikos vadovė Laima Kajėnaitė. Kiekvienas numeris buvo palydėtas audringais aplodismentais ir susižavėjimo šūksniais, bravo.

 

 


 

 

Džiugu, kad Č. Sasnausko menų mokyklos ugdytiniams suteikta puiki galimybė dalyvauti Europos struktūrinių fondų finansuojamoje neformaliojo vaikų švietimo programoje „Meninės studijos – menų virusas“ ir dalintis savo mėgstamu muzikavimu su vaikų lopšelio – darželio auklėtiniais.

Tai ne pirmas ir tikrai ne paskutinis mūsų mokyklos ugdytinių pasirodymas. Visi su nekantrumu lauksime naujų koncertų.

Rita Kuprinskaitė

Visagino Č. Sasnausko menų mokyklos mokytoja

Atnaujinta Pirmadienis, 17 Spalis 2016 08:15
 
Koncertas, skirtas Tarptautinei Mokytojų dienai

Koncertas, skirtas Tarptautinei Mokytojų dienai

2016 metų spalio 5 dieną Vilniuje, LRT televizijoje vyks koncertas, skirtas Tarptautinei mokytojo dienai. Jame dalyvaus žinomi Lietuvos atlikėjai: Virgilijus Noreika,  grupė „Biplan“, šokių kolektyvas „Gama“,  STANO su choru „Kivi“, Justinas Lapatinskas, Edgaras Lubys, Jurga Šeduikytė, Egidijus Sipavičius,  Gražvydas  Sidiniauskas ir choras „Ave vita“. Mes labai didžiuojamės, kad su simfoninio orkestro pritarimu dainuos Visagino Česlovo Sasnausko menų  mokyklos mokytoja ekspertė Vita Pimpienė.

Koncertą kviečiame žiūrėti spalio 5 dieną, 21.30 val. per LRT televiziją.

Žmogaus protas viską atrakina trimis raktais - skaitmeniu, raide, nata. Žinoti, mąstyti, svajoti. Tai apima viską. (V. Hugo)

Su tarptautine mokytojo diena jus, mieli mokytojai!

Atnaujinta Pirmadienis, 17 Spalis 2016 08:15
 
Rugsėjo 1-osios šventinis koncertas prezidentūroje Vilniuje „Beauštanti aušrelė“

 

Rugsėjo 1 dieną Vilniuje, Prezidentūroje, vyks šventinis koncertas „Beauštanti aušrelė“, skirtas mokslo metų pradžiai ir Laisvės dienai. Koncerte dalyvaus V. Noreika, V. Vyšniauskas, V. Juozapaitis, valstybinis choras „Vilnius“, pučiamųjų orkestras „Trimitas“ ir kt. Tai pat pakviesti dalyvauti ir Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos mokytoja ekspertė Vita Pimpienė ir jos mokiniai. Šventiniame koncerte dainuos Vita Pimpienė, 2016 metų televizijos konkurso „Dainų dainelė“ laureatė Marija Polina Zinkevičiūtė, kuriai pritars Evelina Gaidytė, Gabrielė Pimpytė, Polina Aksionova, būgnai – Jonas Parfionovas, gitara – mokytojas Serafim Zolin.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL