RENGINIAI, KONKURSAI, PROJEKTAI
EDUKACINIS RENGINYS „SKAMBANTI ERDVĖ“

Spalio 2 d. mokyklos penkto aukšto erdvėse vyko edukacinis renginys „Skambanti erdvė“, skirtas Pasaulinei muzikos dienai ir Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui.

Tikslas - ieškoti naujų edukacinių erdvių muzikavimui, komunikavimui ir refleksijai.

 

(nuotraukos čia)

 

 

Atnaujinta Antradienis, 03 Spalis 2017 13:07
Skaityti daugiau...
 
Vasaros akimirkos

 

Tarptautinis kantri muzikos festivalis „VISAGINO COUNTRY  2017”

Vaikų ir jaunimo dienos „KANTRI VILTYS 2017”

2017 m. rugpjūčio 18 - 19 d.

Solistė Edita Sventickytė (dainavimo mokytoja Vilija Ginaitienė)

 

 

 

 Atnaujinta Antradienis, 19 Rugsėjis 2017 08:31
 
AKIMIRKOS IŠ KELIONĖS LENKIJOJE

AKIMIRKOS IŠ KELIONĖS LENKIJOJE

(nuotraukos čia)

Atnaujinta Trečiadienis, 14 Birželis 2017 07:33
 
Menų mokyklos auklėtiniai dalyvavo Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Varėnos rinktinės renginyje

2017 m. gegužės 26 d. Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos auklėtiniai Daniilas Petrinko, Kasparas Skačkauskas, Tautrimas Jankauskas, Andrius Bagdonas dalyvavo Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Varėnos rinktinės renginyje, skirtame įstojimo į Europos sąjungą 13-osioms metinėms paminėti. Renginyje dalyvavo Ignalinos rinktinės branduolinės energetikos objektų apsaugos dalinio vadai ir pareigūnai, svečiai iš Varėnos rinktinės, Zarasų ir Visagino savivaldybių vadovai ir atstovaujantys darbuotojai. Mokiniai padovanojo nuotaikingus muzikinius sveikinimus, patyrė įdomių akimirkų – stebėjo svečių pasisakymus, garbingą aukuro uždegimą, stogastulpio atidengimą ir pašventinimą, kariūnų šventines salves, paragavo pasieniečių košės ir arbatos.

(nuotraukos čia)

Atnaujinta Ketvirtadienis, 01 Birželis 2017 14:26
 
MUZIKUOJAME DVIESE


Gegužės 25d. Visagino progimnazijoje „Gerosios vilties“ įvyko edukacinė pamoka progimnazijos trečiokams „Muzikuojame dviese“.

Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos mokytojos: O. Šinkarenko, L. Gaivenytė, V.  Konon, S. Mikelskaitė, O. Šalaginova, V. Mazniov ir jų mokiniai paruošė ir atliko įvairių kompozitorių kūrinius. Svarbiausias momentas – skambėjo tik duetai: fortepijoniniai, vokaliniai, gitarų, mokytojų duetas.

Vedančioji O. Šinkarenko pasakojo daug įdomaus apie žymiausius pasaulinius duetus. Mokiniai su malonumu atsakė į klausimus ir visi kartu dalyvavo šokių minutėlėje. Pamokos pabaigoje skambėjo Raganos daina, kuri patiko visiems: ir mažiems, ir dideliems.

„Gerosios vilties“ progimnazijos mokytojos ir mokiniai padėkojo mums už gražų ir įdomų koncertą bei palinkėjo sėkmės tolesniame bendradarbiavime.

(nuotraukos čia)

Atnaujinta Trečiadienis, 31 Gegužė 2017 11:00
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL