RENGINIAI, KONKURSAI, PROJEKTAI
Karališkoji medžioklė – paslaptinga kilmingųjų pramoga

1998 m. aktyviausieji Vilniaus verslo, mokslo ir kultūros žmonės susibūrė į Vilniaus klubą. Klubo Garbės nariai – V. Adamkus, V. Landsbergis, V. Noreika, M. Rubackytė ir kt.

Spalio 19 d. Vilniaus klube vyko tradicinis klubo narių vakaras, tema - „Karališkoji medžioklė – paslaptinga kilmingųjų pramoga“. Vakaro koncerte dalyvavo tarptautinių konkursų laureatai „SOS Talents Foundation – Michel Sogny“ fondo nariai, talentingi jaunieji pianistai: Visagino Č. Sasnausko menų mokyklos mokinė, vienuolikmetė Marija Kaleničenko (mokytoja K. Gurina) ir šešiolikmečiai London Purcell School auklėtiniai - Milda Daunoraitė ir Kasparas Mikužis (mokytojas J. Dvarionas).

Koncerte skambėjo M. Sogny, K. Debussy, F. Listo, P. Čaikovskio ir F. Mendelsono kūriniai.

Atnaujinta Antradienis, 31 Spalis 2017 07:49
 
EDUKACINĖ PAMOKA „FRANCAS ŠUBERTAS. BIOGRAFIJA IR KŪRYBA“

Spalio 26 dieną „Gerosios vilties“ progimnazijoje,  6 а klasėje įvyko edukacinė pamoka „Francas Šubertas. Biografija ir kūryba“, skirta Franco Šuberto 220-metinėms ir Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui. Edukacinėje pamokoje mokiniai sužinojo daug naujo ir įdomaus apie Franco Šuberto gyvenimą ir kūrybą.

Didysis austrų kompozitorius yra vienas iš romantizmo pradininkų muzikoje. Per savo trumpą gyvenimą jis kūrė nuostabią lyrinę muziką, kuri išgarsėjo visame pasaulyje. Apie vadinamąsias „šubertiadas“, kurių siela buvo Francas Šubertas,  kalbėjo visa Viena. Šiuose susitikimuose Šubertas atlikdavo savo kūrinius ir ekspromtu sukurdavo naujus.

Pats kompozitorius kalbėjo apie save: „Aš atėjau į šį pasaulį, kad kurčiau muziką“. Įžymus lietuvių kompozitorius М. К. Čiurlionis yra vienas iš geriausių romantizmo tradicijų tęsėjų.

Edukacinės pamokos metu skambėjo F. Šuberto ir M. K. Čiurlionio kūriniai. Taip pat labai svarbu ugdyti mokinių pilietiškumą ir paminėti svarbias Lietuvos istorijos datas. Mokiniai aktyviai dalyvavo edukacinėje pamokoje, su susidomėjimu klausėsi,  atsakinėjo į klausimus. Po renginio mokinių laukė vaišės.

Edukacinę pamoką organizavo ir pravedė Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos mokytojos Raisa Markevič, Margarita Solovieva, Galina Jaurova ir jų mokiniai: Aliona Češtanova, Kiril Suchorukov, Ksenija Trimailova, Nikolė Juranec.

Fortepijono mokytoja Galina Jaurova

Atnaujinta Pirmadienis, 30 Spalis 2017 10:59
 
Stogastulpio atidengimo ceremonija


2017 m. spalio 23 d. Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio ir Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos 40-mečio proga atidengtas ąžuolinis stogastulpis, kuriame atspindėta muzikos meno simbolika, praeities bei dabarties sintezė ir viltingas žvilgsnis į ateitį.

Šventinėje ceremonijoje dalyvavo mokyklos bendruomenė. Šia proga pasveikinti atvyko Visagino savivaldybės administracija, tarybos nariai, Visagino savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus darbuotojai, kolegos ir bendraminčiai iš Visagino Gerosios vilties progimnazijos ir Visagino socialinio paslaugų centro.

Stogastulpio įdėjos autorė - mokyklos direktorė Česlava Pimpienė. Šią idėją palaikė, padėjo įgyvendinti ir sveikinimo žodžius skyrė LR seimo narys Algimantas Dumbrava.

Stogastulpį atidengė Visagino savivaldybės merė Dalia Štraupaitė ir Visagino savivaldybės administracijos direktorius Sergejus Mickevičius.

Svečius pasitiko mokyklos pučiamųjų orkestras su nuotaikingais maršais ir fanfaromis. Mokyklos mokinių ir mokytojų chorui atliekant Juozo Naujalio ir Maironio „Lietuva brangi“ kilo į dangų mūsų valstybės trispalvės vėliavos 40 geltonų, žalių, raudonų spalvų balionų pynė.

Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio ir mokyklos 40-mečio simboliką įprasminantį stogastulpį pašventino Visagino šv. Apaštalo Pauliaus parapijos klebonas Vidmantas Rudokas.

Atnaujinta Antradienis, 24 Spalis 2017 17:41
 
Mūsų mokyklą aplankė uždarosios akcinės bendrovės „SDG“

Prasidėjus mokslo metams, mūsų mokyklą aplankė uždarosios akcinės bendrovės „SDG“ Visagino skyriaus vadovė Audronė Kilienė. Ji pasveikino mokyklos bendruomenę su mokslo metų pradžia, palinkėjo sėkmės ir saugumo, o taip pat maloniai nudžiugino įteikdama mūsų mažiesiems ugdytiniams dovanėles – knygų skirtukus, pamokų tvarkaraščius ir šviesą atspindinčias juosteles, kurios labai svarbios mūsų mokiniams, grįžtant iš pamokų rudens, žiemos ir ankstyvo pavasario tamsiu paros laiku.

Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykla reiškia padėką uždarosios akcinės bendrovės „SDG“ Visagino skyriaus darbuotojams už nuolatinį ir konstruktyvų bendradarbiavimą, kasmet teikiamą paramą, naujų mokslo metų šventės „Mokslo ir Žinių dienos“ iškilmingo paminėjimo proga, pirmos klasės mokiniams skiriamas dovanėles saugaus eismo prevencijai užtikrinti.

(nuotraukos čia)


Atnaujinta Sekmadienis, 15 Spalis 2017 18:08
 
Edukacinis renginys, skirtas Tarptautinei mokytojo dienai paminėti

2017 m. spalio 5 d. Visagino lopšelyje - darželyje ,,Auksinis gaidelis“ įvyko edukacinis renginys, skirtas Tarptautinei mokytojo dienai paminėti. Pagrindinis renginio tikslas - bendradarbiauti su l/d „Auksinis gaidelis“ bendruomene ir ieškoti naujų edukacinių erdvių muzikavimui ir komunikavimui.

Atnaujinta Sekmadienis, 15 Spalis 2017 18:08
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL