RENGINIAI, KONKURSAI, PROJEKTAI
VISAGINO MUZIKOS ŽVAIGŽDŽIŲ IR ŽVAIGŽDUČIŲ KONCERTAS-SUSITIKIMAS

Lietuvos muzikų rėmimo fondas pakvietė mūsų mokyklos mokinius, mokytojus ir buvusius mokinius, tęsiančius muzikos studijas, dalyvauti Muzikos žvaigždžių ir žvaigždučių šventėje lapkričio 29 d. Vytauto Kasiulio dailės muziejuje, Vilniuje.

(nuotraukos čia)

Renginyje dalyvavo: „Bernų kapela“ (vadovė Ieva Gudienė); kanklininkių ansamblis (vadovė S. Baliūnaitė); smuikininkų ansamblis (vadovė Svetlana Mikelskaitė); dainininkai – Marija Polina Zinkevičiūtė, Lidija Gurova, Sofija Ziuziova, Daniil Petrinko (mokytojos Vitos Pimpienės aulėtiniai), Edita Sventickytė (mokytojos Vilijos Ginaitienės auklėtinė); pianistas Pavel Každalevič (mokytojos Ninos Bacienės auklėtinis); šokėja Milana Mažeiko (mokytojos Olgos Šavliuk auklėtinė); Vita Pimpienė; mokytojų vokalinis ansamblis „Šilagėlė“ (vadovė Jolanta Kraucevičienė), teatro klasės mokiniai (mokytoja Gražina Karlaitė); saksofonininkų kvartetas.

Malonu, kad koncerte-susitikime dalyvavo ir savo pasirodymu visus pradžiugino buvę mokytojos Vitos Pimpienės auklėtiniai, šiuo metu tęsiantys muzikos studijas Lietuvoje ir užsienyje: Evelina Gaidytė (J. Gruodžio konservatorija), Justina Kazėnaitė (Lietuvos muzikos ir teatro akademija), Simona Skrebutėnaitė (Lenkijos F. Novoviejskio muzikos akademija), Ilja Aksionov (Vokietijos R. Šumano aukštoji muzikos mokykla).

Žiūrovai labai šiltai priėmė mūsų atlikėjus, negailėjo aplodismentų ir šūksnių „bravo“.

Koncerto dalyviams – mokiniams buvo įteiktos rėmėjų dovanėlės. Po renginio

S. Vainiūno namuose visi buvome pavaišinti didžiuliu skaniu tortu, kurį mums padovanojo „Rimi“ prekybos tinklas.

 

 

LIETUVOS MUZIKŲ RĖMIMO FONDAS

Norime pasidžiaugti šventės sėkme ir nuoširdžiai padėkoti Česlovo Sasnausko menų mokyklos pedagogams už kūrybiškumą, gebėjimą sudominti ir atskleisti jaunuosius talentus, palydėti juos į kupiną paslapčių muzikos pasaulį, puoselėti tikrąsias gyvenimo vertybes. Puikus „Žvaigždžių ir žvaigždučių“ koncertas dar kartą įrodė, kad pedagogų meilė muzikai, talentas, energija ir išradingumas duoda neįtikėtinus rezultatus, o mokykla, puoselėjanti įvairiapusį lavinimą, užima aukštą vietą Lietuvos muzikinio ugdymo įstaigų tarpe.

Dėkojame Visagino miesto savivaldybei už prioritetinį požiūrį į kultūrą, meninį ugdymą, jaunųjų talentų puoselėjimą. Skiriamasis Visagino bruožas – garsinti miestą talentais.

Dėkojame mokyklos vadovams, pedagogams, kolektyvų vadovams, jauniesiems atlikėjams ir buvusiems mokyklos ugdytiniams, pasirinkusiems nelengvą bet garbingą muziko kelią, už nuoširdų, dalykišką bendradarbiavimą ir atsakingai paruoštą įdomų koncertą. Kitais metais Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykla švęs garbingą 40-mečio Jubiliejų. Linkime mokyklos kolektyvui stiprybės, polėkio, gerų sumanymų, gražių darbų garsinant savo miestą ir Lietuvą neįtikėtino talento jaunaisiais muzikais.

Pagarbiai

Fondo direktorė Liucija Stulgienė

2017 12 04

Atnaujinta Penktadienis, 08 Gruodis 2017 14:25
 
Seminaras - praktikumas „Fortepijono kūrinių interpretavimas“

2017 m. lapkričio 24 d. Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykloje vyko seminaras - praktikumas „Fortepijono kūrinių interpretavimas“ mokytojams ir meistriškumo pamokos mokiniams. Su mokytojais ir mokiniais dirbo Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos mokytoja ekspertė Leila Urmanova -Vnukova.

Seminare  dalyvavo fortepijono ugdymo programos mokiniai: Diana Kosiak (mokytoja Alesia Krumplevskaja), Vladislav Naruk (mokytoja Natalja Dunajeva), Marina Izmailova (mokytoja Irina Guseinova), Nikolė Juranec (mokytoja Galina Jaurova), Valeria Krumplevskaja (mokytoja Natalja Beločkina).

(nuotraukos čia)

Atnaujinta Antradienis, 28 Lapkritis 2017 17:43
Skaityti daugiau...
 
KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS „LIETUVIŠKŲ MELODIJŲ PYNĖ“

2017 M. SUAUGUSIŲJŲ MOKYMOSI SAVAITĖ „MOKYMOSI GALIA IR ŽAVESYS“

VISAGINO ČESLOVO SASNAUSKO MENŲ MOKYKLA

(Festivalio g. 3A, Visaginas)

 

(nuotraukos čia)

(video čia)

2017 m. lapkričio 20 – 26 dienomis Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija pakvietė švietimo, kultūros ir meno, verslo įstaigas, institucijas, organizacijas ir visus suaugusiuosius kurti MOKYMOSI šventę - aštuonioliktąją suaugusiųjų mokymosi savaitę „Mokymosi galia ir žavesys“.

Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, siekdama atkreipti dėmesį į lietuvių kalbos, kaip kultūros paveldo svarbą visuomenei, lietuvių kalbos unikalumą ir originalumą, gerinti lietuvių kalbos žinias įvairiose visuomenės grupėse, skatinti domėjimąsi kalba, 2017- uosius metus paskelbė Lietuvių kalbos kultūros bei Tautinio kostiumo metais.

Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos mokytojai šį rudenį, kada gamtoje ir sieloje ima trūkti spalvų, pakvietė praturtinti savo kasdienybę „Lietuviškų melodijų pyne“.

Kūrybinėse dirbtuvėse buvo suteikta galimybė įvairaus amžiaus grupių žmonėms įgyti lietuvių liaudies muzikos istorijos žinių, susipažinti su pasirinkto instrumento grojimo technika, sudarytos sąlygos tikslingai praleisti laisvalaikį ir integruotis į kūrybinį muzikavimo liaudies instrumentais procesą.

Mokytojams, dirbantiems menų mokykloje ir valdantiems vieną instrumentą, buvo suteikta galimybė pagroti ir pamuzikuoti kitu pasirinktu instrumentu. Šių kūrybinių dirbtuvių metu susibūrė du kolektyvai. Tai dainuojančių kanklininkių ansamblis, vadovaujamas mokytojos Skaidrūnės Baliūnaitės bei liaudies dainų ir šokių ansamblis „Suburtinis“, vadovaujamas mokytojos Ievos Gudienės. Visi dalyviai stropiai mokėsi ir repetavo: šoko, grojo pasirinktais instrumentais, dainavo. Lapkričio 22 dieną visi susitiko bendrame koncerte, kuriame skambėjo įvairios lietuvių liaudies melodijos ir dainos, šokėjos sukosi linksmuose rateliuose. Griaudėjo gausūs aplodismentai ir susižavėjimo šūksniai.

„Lietuviškų melodijų pynėje“ suartėjo giminingos sielos - žmonės, kurie moko, mokosi ir kviečia mokytis kitus prisiliesti prie lietuvių liaudies melodijų lobyno, praturtinti savo laisvalaikį ir įgyvendinti savo svajones.

Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos

mokytoja Rita Kuprinskaitė


PROGRAMA

2017-11-20

12.30-13.00 Dalyvių registracija (mokyklos foje)

13.00-13.45 Kūrybinių dirbtuvių atidarymas (didžioji salė)

Darbo grupių sudarymas

2017-11-21

13.00-13.45 Liaudies instrumentų pristatymas

Darbas grupėse (14 kabinetas, 19 kabinetas)

2017-11-22

13.00-13.45 Bendra repeticija, koncertas (didžioji salė)

LEKTORIAI:

Ieva Gudienė - vyresnioji mokytoja, Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykla.

Tel. mob. 8~68427185

Skaidrūnė Baliūnaitė - mokytoja metodininkė, Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykla.

Tel. mob. 8~62464561

Atnaujinta Ketvirtadienis, 23 Lapkritis 2017 18:00
 
LIETUVIŲ LIAUDIES DAINŲ VAKARAS „PYNIAU DAINŲ VAINIKŲ“

 

skirtas LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO 100 – mečiui, TAUTINIO KOSTIUMO ir LIETUVIŲ KALBOS KULTŪROS METAMS paminėti

(noutraukos čia)

„Lietuvių liaudies dainos yra nacionalinis turtas, kurį reikėtų ne tik kaupti bei saugoti, bet ir pasistengti,

kad jos gyvuotų toliau.“

Lapkričio 15 d. Č. Sasnausko menų mokyklos didžiojoje salėje įvyko tradicinis lietuvių liaudies dainų vakaras, subūręs liaudies muzikos mylėtojus – atlikėjus ir klausytojus. Skambėjo autentiškos, lietuvių kompozitorių harmonizuotos ir aranžuotos liaudies dainos, kurias atliko solistai, įvairių sudėčių ansambliai bei choras.

Atnaujinta Pirmadienis, 20 Lapkritis 2017 06:54
Skaityti daugiau...
 
Tarptautinis jaunųjų pianistų konkursas, skirtas L. Povilaičiui atminti

2017 m. lapkričio 11 d. Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykloje vyko V Tarptautinis jaunųjų

pianistų konkursas, skirtas lituvių kompozitoriui Leonui Povilaičiui atminti. Konkurse  dalyvavo atlikėjai iš Baltarusijos, Lietuvos ir Latvijos.

Dalyvių pasirodymą vertino kompetentinga  komisija, kurią sudarė didelę patirtį turintys pedagogai ir atlikėjai. Komisijos pirmininkas - Rokas Zubovas, nariai: Aleksandra Žvirblytė, Vaida Kirvelytė, Ilze Treija.

Diplomą už geriausiai atliktą L. Povilaičio kūrinį gavo mokytojos Nataljos Beločkinos mokinė Valerija Krumplevskaja.

Diplomanto diplomą pelnė mokytojos Alesios Krumplevskajos mokinys Daniil Petrinko.

Konkurso uždarymas ir nugalėtojų apdovanojimas vyko fortepijonų salone „ORGANUM“, kuriame

dalyvavo Leono Povilaičio dukra Agnė.

Sveikiname mūsų mokinius ir jų mokytojus su puikiais rezultatais!

Atnaujinta Trečiadienis, 15 Lapkritis 2017 11:41
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL