RENGINIAI, KONKURSAI, PROJEKTAI
NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO PROGRAMOS

 

„MENINĖS STUDIJOS – MENŲ VIRUSAS‘‘

 

„Įvairiaspalvė muzikos kalba‘‘

Atnaujinta Trečiadienis, 15 Kovas 2017 08:27
 
Muzikinis maratonas

 

Lapkričio 24 dieną prasidėjęs maratonas į Visaginą atnešė daug pergalių. Mūsų menų mokyklos auklėtiniai kelias savaites iš konkursų namo grįždavo su įvairiais laimėjimais.

Bet apie viską nuo pradžių.

Praėjusio mėnesio 24-26 d. Kaune vykusiame VII-jame Tarptautiniame konkurse „Muzikuojame dviese“ dalyvavo kamerinis Veronikos Austin ir Augusto Gudo ansamblis. Jie atliko spalvingą ir temperamentu pulsuojančią programą, kurią vainikavo III laipsnio laureato diplomas.

Lapkričio 25 d. savo pirmąjį rimtą pasirodymą turėjo jaunasis smuikininkas Vytautas Marcinkevičius, mokytojos Ievos Gudienės mokinys. Tą vakarą Visagino Č. Sasnausko menų mokykloje vyko kantileninių kūrinių festivalis „Debiutas“. Festivalyje debiutavo ne tik Vytautas, bet ir Augustui pirmą kartą teko dalyvauti komisijoje. Vytautas mokytojų komisijos sprendimu  apdovanotas už geriausiai atliktą kantileninį kūrinį, o mokinių komisija jam skyrė diplomą už originalumą. Po festivalio vykusiame koncerte pasirodė ir mažoji smuikininkė Aušrinė Gudaitė, kurią paruošė mama ir mokytoja Ieva Gudienė.

 

(nuotraukos čia)

Atnaujinta Antradienis, 13 Gruodis 2016 19:27
Skaityti daugiau...
 
„Įvairiaspalvė muzikos kalba‘‘

Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykla kviečia visus,

mylinčius bei norinčius pažinti meną vaikus ir jaunimą,

prasmingai ir kūrybiškai praleisti laisvalaikį.

 

NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO PROGRAMA

„Įvairiaspalvė muzikos kalba‘‘

 

 

NVŠ PROGRAMA  „Įvairiaspalvė muzikos kalba“ TVARKARAŠTIS

 

Atnaujinta Sekmadienis, 01 Sausis 2017 15:44
Skaityti daugiau...
 
Edukacinė pamoka „Epochos, žmonės, muzika“

 

2016 m. gruodžio 2 dieną, Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykloje vyko edukacinė pamoka „Laikai, žmonės, muzika“, kurią organizavo mokytojos G. Jaurova, T. Antipina, I. Zacharenko, M. Solovieva, R. Markevič. Ši pamoka buvo skirta žymaus austrų kompozitoriaus V. A. Mocarto 260-sioms mirties metinėms.

 

Atnaujinta Sekmadienis, 11 Gruodis 2016 15:53
Skaityti daugiau...
 
ŠVENČIAME ŠVENTO MIKALOJAUS DIENĄ

Gruodžio 6 d. įvyko tradicinis adventinis mokytojos Eligijos Balbierytės klasės mokinių renginys – apskritas stalas, skirtas Šv. Mikalojaus dienai, kurią katalikai švenčia gruodžio 6 d. ; o stačiatikiai - gruodžio 19 d. Kadangi daug stebuklų yra siejama su Šv. Mikalojumi, jis dažnai vadinamas Mikalojumi Stebukladariu.

 

Atnaujinta Sekmadienis, 11 Gruodis 2016 15:53
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL