RENGINIAI, KONKURSAI, PROJEKTAI
Jungtinis Lietuvos vaikų choras

V etapas, Visagino regionas

Šių metų sausio 26 dieną, Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykloje tęsiasi didelio populiarumo Lietuvoje sulaukęs respublikinis projektas „Jungtinis Lietuvos vaikų choras“. Vaikai suvažiavę iš įvairiausių Aukštaitijos kampelių tobulins programą, kurią pradėjo mokytis 2018 m. spalio mėnesį, bendraus su draugais ir dalinsis projekto metu patirtais įspūdžiais. Jų mokytojai turės galimybę semtis žinių kvalifikacijos kėlimo seminare. Šį karta pas mus atvyksta dr. Eirimas Velička, Lietuvos etnomuzikologas, muzikos pedagogas, muzikas, neofolklorinės muzikos kolektyvo „Atalyja“ narys. Paskaitos tema ,,Ritmas, judesys ir kūno perkusija".

Atnaujinta Penktadienis, 25 Sausis 2019 17:27
 
Bendras tėvų susirinkimas

2019 m. sausio 23 d. 17.30 val. Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos salėje vyko mokyklos mokinių tėvų susirinkimas, kuris prasidėjo nuotaikingais mokytojų ir mokinių pasirodymais.

(nuotraukos čia)

Darbotvarkės klausimai:

1. Dėl mokyklos silpnųjų ir stipriųjų pusių nustatymo (tėvelių komandinis darbas);

2. Dėl 2% pajamų mokesčio paramos mokyklai (mokymo priemonių, instrumentų įsigijimui) kalbėjo mokyklos tarybos pirmininkė J. Krylova.

Atnaujinta Penktadienis, 25 Sausis 2019 17:47
 
MENINĖS STUDIJOS – MENŲ VIRUSAS

Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykla kviečia visus, mylinčius bei norinčius pažinti meną vaikus ir jaunimą, prasmingai ir kūrybiškai praleisti laisvalaikį.

Norinčių dalyvauti programoje vaikų ir jaunimo tėveliams (globėjams) kviečiame registruotis ir pasirašyti sutartis.

Mūsų programos esmė - sudominti ir skleisti meno virusą: „Meno dvasia gyvenu, matau – jaučiu, klausau – girdžiu“.

Programa skirta 7 - 18 metų amžiaus vaikams ir jaunimui. Programos trukmė nuo vasario 1 d. iki gruodžio 31 d.

Atnaujinta Penktadienis, 18 Sausis 2019 09:49
Skaityti daugiau...
 
KANTILENINIŲ KŪRINIŲ FESTIVALIS


Š. m. sausio 18 d. Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykloje įvyko II - asis kantileninių kūrinių festivalis „Debiutas“, kuriame dalyvavo šios mokyklos mokiniai, besimokantys pagal įvairias ugdymo programas. Šis renginio pavadinimas pasirinktas neatsitiktinai. Festivalyje debiutavo mokiniai, norintys išbandyti muzikinę atlikėjo karjerą, įgyti sceninės patirties ir ateityje dalyvauti respublikiniuose, nacionaliniuose ar tarptautiniuose konkursuose. Kiekvienas renginio dalyvis atliko po vieną kantileninį kūrinį.

(nuotraukos čia)

Atnaujinta Trečiadienis, 23 Sausis 2019 12:13
Skaityti daugiau...
 
Dainuoju Lietuvą

Gražių ir visų laukiamų Kalėdų ir Naujųjų metų švenčių išvakarėse, Visagino Česlovo Sasnausko mokytojų vokalinis ansamblis „Šilagėlė“ apibendrino Visagino savivaldybės neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programą „Dainuoju Lietuvą“ ir prisiminė II etapo renginius, kurie prasidėjo grįžus kolektyvui po vasaros atostogų.

Visos pailsėję ir gerai nusiteikę rugpjūčio 29 dieną susirinkome į kūrybines dirbtuves. Kolektyvo vadovė Jolanta Kraucevičienė vedė paskaitą – analizę „Kvėpavimas - taisyklingo ir gražaus dainavimo pagrindas“.

Prasidėjus mokslo metams, rugsėjo 5 dieną aktyviai diskutavome prie apskrito stalo, aptardamos melodingas, įdomias ir autentiškas lietuvių liaudies dainas. Buvo pristatomi įvairūs lietuvių liaudies dainų žanrai. Analizavome savo repertuare atliekamų lietuvių liaudies dainų ypatumus ir jų dainavimo techniką. Visos turėjome galimybę dar kartą įsitikinti, kiek daug turime nuostabių lietuvių liaudies dainų. Niūniavome jų nepaprastas melodijas ir skaitėme prasmingus žodžius.

(nuotraukos čia)

Rugsėjo 14 dieną buvome  pakviestos padainuoti į Visagino viešosios bibliotekos meno galeriją, kur vyko Lietuvai ir mums visoms labai jautrus ir svarbus V. Daraškevičiaus parodos „Į laisvę. Sąjūdžiui 30“ atidarymas.

Visos ansamblio dalyvės liko sužavėtos spalio 10 dieną įvykusia paskaita „Vokalo ir judesio sintezė“, kurią vedė tikra šios srities profesionalė Visagino TAU dekanė lektorė Nijolė Kliučinskienė. Turėjome puikią galimybę išmokti taisyklingai bei meniškai judėti scenoje. Pasirodo, išėjimas į sceną ir estetiškas segtuvo laikymas - tai tikras menas ir jo reikia mokytis. Lapkričio 15 dieną įvykusiame tradiciniame lietuvių liaudies dainų vakare „Pyniau dainų vainikų“ pasistengėme pritaikyti įgytas žinas ir puikų dainavimą suderinti su meniška laikysena scenoje.

Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programa „Dainuoju Lietuvą“ baigėsi, visoms vokalinio ansamblio „Šilagėlė“ dalyvėms buvo įteikti pažymėjimai.

Susėdusios prie puodelio arbatos,  šiltais ir gražiais žodžiais ansamblio mokytojos padėkojo šios programos autorei Ritai Kuprinskaitei bei kolektyvo vadovei Jolantai Kraucevičienei, prisiminė gražias I bei II etapo renginių akimirkas, apibendrino veiklą ir palinkėjo naujų kūrybinių sumanymų ir gražių švenčių.

Taip pat norime padėkoti Visagino miesto savivaldybei, už suteiktą galimybę dalyvauti tokioje įdomioje bei prasmingoje veikloje, populiarinant ir puoselėjant lietuvių liaudies kūrybą. Programa baigėsi, bet mūsų meninė koncertinė veikla tęsiasi. Lauksime naujų programų, ir iki susitikimo naujuose koncertuose.

Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos vokalinio

ansamblio „Šilagėlė“ dalyvė Jelena Krylova

Atnaujinta Trečiadienis, 09 Sausis 2019 06:50
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL