RENGINIAI, KONKURSAI, PROJEKTAI
TARPTAUTINIS KONKURSAS „DAUGAVOS PERLAI“

2018 metų gegužės 12 dieną Daugpilyje (Latvija) įvyko V-sis Tarptautinis vaikų ir jaunimo muzikos konkursas „Daugavas perle“. Šių metų renginyje dalyvavo 82 dalyviai: solistai bei vokaliniai ansambliai iš  Baltarusijos, Latvijos ir Lietuvos. Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklą, miestą bei šalį garbingai atstovavo mokytojos Loretos Gaivenytės ugdytinės: Samanta Kiškelytė bei Ieva Igumnova. Konkursas vyko dviem etapais: pusfinalis ir finalas, kuriems paruošti reikėjo dvi dainas. Dalyvius vertino kompetentinga žiuri: pirmininkė – Aminata Savadogo (Latvija), nariai: Grigorijus Lavyš (Baltarusija), Karlis Josts (Latvija), Aušra Paliušė (Lietuva), Lidija Breska (Latvija). Sėkmingai įveikusi pusfinalį, Ieva Igumnova pateko į finalą, kuriame pasirodė puikiai ir tapo Grand Prix laimėtoja. Visi konkurso dalyviai apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis, o konkurso laureatai – diplomais bei prizais.

(nuotraukos čia)

Sveikiname konkurso nugalėtoją bei jos mokytoją, džiaugiamės tokiu aukštu pasiekimu ir linkime tolimesnių puikių bei sėkmingų pasirodymų!

Atnaujinta Trečiadienis, 23 Gegužė 2018 07:08
 
Koncertas Tarptautinei vaikų gynimo dienai John Rutter VAIKŲ MIŠIOS

 

2018 m. birželio 3 d., sekmadienis, 16.00 val.

Visagino Šv. apaštalo Pauliaus bažnyčia

Koncertas Tarptautinei vaikų gynimo dienai
John Rutter VAIKŲ MIŠIOS

Renginio globėja - Visagino savivaldybės merė Dalia Štraupaitė

Visagino Šv. apaštalo Pauliaus bažnyčioje pirmąjį birželio sekmadienį skambės išskirtinio grožio ir šviesos sklidinas britų kompozitoriaus John Rutter kūrinys "Vaikų mišios", kurį pirmą kartą kartu su choru "Vilnius", VPO "Trimitas" instrumentiniu ansambliu ir solistais Asta Krikščiūnaite bei iš Visagino kilusiu operos solistu Edgaru Davidovičiumi atliks Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos jaunių choras, vadovaujamas mokytojų Ilonos Alėjūnienės ir Rasos Rugaitytės.

ATLIKĖJAI:

Asta Krikščiūnaitė (sopranas)
Edgaras Davidovičius (tenoras)

Choras „Vilnius“ (vyr. dirigentas Artūras Dambrauskas)

Valstybinio pučiamųjų instrumentų orkestro „Trimitas“ (vyr. dirigentas Ugnius Vaiginis) instrumentinė grupė

Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos jaunių choras (vadovės Ilona Alėjūnienė ir Rasa Rugaitytė)

Dirigentas Giedrius Pavilionis

ĮĖJIMAS LAISVAS


RENGĖJAI:

Visagino miesto savivaldybė
Koncertinė įstaiga valstybinis choras "Vilnius"

PARTNERIAI:
Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykla

INFORMACINIS PARTNERIS:

Laikraštis "Sugardas"

Atnaujinta Penktadienis, 18 Gegužė 2018 17:23
 
„Sergejaus Rachmaninovo muzika – meilė ir pavasaris“

Muzika – tai Dievo pasiuntinys, atsiųstas judinti švelniausias ir geriausias mūsų sielos stygas, raminti širdis, suvargusias gyvenimo rūpesčiuose, guiti iš jų melus, nedorybes, pavydus, neapykantas.

Mikalojus Konstantinas Čiurlionis

Būtent tokia ir yra Sergejaus Rachmaninovo muzika – melodinga, išmintinga, dieviška. Savo muzikoje S. Rachmaninovas pasakojo apie pavasarį, apie meilę, apie Dievą ir jo sutvertą pasaulį. Pasakojo taip nuoširdžiai, kad kiekvienas, besiklausantis jo muzikos, negali likti abejingas.

(nuotraukos čia)

Manau, kad neliko abejingų ir po muzikos vakaro, skirto S. Rachmaninovo 145 – metinėms, kuris vyko š. m. kovo 9 dieną Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos didžiojoje salėje. Tai buvo pradžia viso ciklo renginių, skirtų ne tik S. Rachmaninovo kūrybai, bet ir mūsų mokyklos 40 – mečiui paminėti.

Edukacinės pamokos vyko Visagino „Atgimimo“ gimnazijoje (2018-04-16) ir Visagino „Gerosios vilties“ progimnazijoje (2018-04-23). Šiuose renginiuose klausytojams buvo pateikta įdomi ir vaizdinga medžiaga apie S. Rachmaninovo gyvenimą ir kūrybą. Skambėjo įvairių žanrų S. Rachmaninovo virtuoziniai fortepijono kūriniai ir keletas romansų, kuriuos atliko Pavel Každalevič (mokytoja Nina Bacienė), Alina Rutkauskaitė (mokytoja Žana Jankelevič), mokytojos Marina Voitkevič, Tatjana Antipina, Irina Zacharenko, Margarita Solovieva. Renginių organizatoriai: Nina Bacienė, Raisa Markevič, Ganna Dzyuban.

Malonu, kad šie renginiai ne tik paįvairino ugdymo procesą, bet ir davė galimybę pasisemti daugybę gražių minčių, emocijų ir pavasariškos nuotaikos.

Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos

vyresnioji mokytoja Raisa Markevič


Atnaujinta Trečiadienis, 02 Gegužė 2018 18:00
 
„Atgyjame vardais, darbais ir dainomis“

2018 m. gegužės 9 d. 17.00 val.

k./c. „Draugystė“ salėje vyks

VISAGINO ČESLOVO SASNAUSKO MENŲ MOKYKLOS

koncertas

„Atgyjame vardais, darbais ir dainomis“,

skirtas mokyklos 40-mečiui, Lietuvos atkūrimo 100-mečiui ir Europos dienai

paminėti

MALONIAI  VISUS  KVIEČIAME

Atnaujinta Trečiadienis, 02 Gegužė 2018 17:52
 
Integruota muzikos-dailės pamoka "Balys Dvarionas ir jo kūryba"

Jau eilę metų Visagino Č. Sasnausko menų  mokyklą  ir "Žiburio" pagrindinę  mokyklą sieja graži kūrybinė draugystė. Kartu  rengiami ir vykdomi koncertai, paskaitos, projektai, kuriuose dalyvauja šių mokyklų mokiniai ir mokytojai.

Balandžio 27 d. "Žiburio" pagrindinėje mokykloje vyko  integruota  muzikos-dailės pamoka, kurios iniciatorės – Č. Sasnausko menų mokyklos mokytojos Nina Bacienė, Gintarė Skačkauskienė ir "Žiburio" pagrindinės mokyklos mokytoja Loreta Čižienė.

(nuotraukos čia)

Renginio lektorė – mokytoja Gintarė Skačkauskienė pristatė šiuolaikinį lietuvių kompozitorių V. Bagdoną, kurio ansamblinį kūrinį atliko Beata Skukauskaitė II kl. Ir Ugnė Makūnaitė II kl. (mokyt. E. Balbierytė), po to plačiau  papasakojo apie XX a. lietuvių kompozitorių B. Dvarioną ir jo kūrybą. Menų mokyklos auklėtiniai Katryna Gyulbudaghyants IA kl., Patricija Gyulbudaghyants I kl. (mokyt. S. Mikelskaitė, akomp. N. Beločkina), Aleksandr Oščepkov IV kl. (mokyt. N. Bacienė), Marija Semenej V kl., Marija Kaleničenko VI kl. (mokyt. K. Gurina), Alina Rutkauskaitė VI kl. (mokyt. Ž. Jankelevič) atliko šio kompozitoriaus kūrinius, kurių tema "Žiburio" pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai jau buvo nupiešę piešinius.  Mokytoja LoretaČižienė vedė diskusiją su mokiniais: ar piešinys atitiko kūrinio charakterį, vaizdinį.

Pamokos pabaigoje  mokiniai įvardijo po kelis B. Dvariono įsidėmėtus kūrinius. Didžiausią įspūdį mokiniams paliko B. Dvariono kūrinys "Su rogutėm nuo kalniuko" iš siuitos "Žiemos eskizai".

Šis renginys  - tai puiki mokinių ir mokytojų bendravimo forma, tai galimybė išreikšti save per muziką ir dailę, įgyti naujų  žinių bei patirti daug gerų emocijų.


 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL