RENGINIAI, KONKURSAI, PROJEKTAI
KANTILENINIŲ KŪRINIŲ FESTIVALIS „DEBIUTAS“

JAUNASIS MUZIKANTE, TAU PATINKA MELODINGA MUZIKA?

SVAJOJI BŪTI IŠGIRSTAS IR ĮVERTINTAS?

ŠIS RENGINYS - BŪTENT TAU!


(nuotraukos čia)

 

Š. m. lapkričio 25 d. Česlovo Sasnausko menų mokykloje vyko kantileninių kūrinių festivalis „Debiutas“, kuriame dalyvavo šios mokyklos mokiniai, besimokantys pagal fortepijono, dainavimo, smuiko ugdymo programas. Šis renginio pavadinimas pasirinktas neatsitiktinai. Festivalyje debiutavo mokiniai, nedalyvavę  ar nelaimėję respublikinių, nacionalinių ir tarptautinių konkursų. Kiekvienas renginio dalyvis atliko po vieną kantileninį kūrinį.

Atnaujinta Ketvirtadienis, 15 Gruodis 2016 18:55
Skaityti daugiau...
 
Rytų Aukštaitijos Džiazo Forumas 2016

 

Šių metų lapkričio 18 d. 16.30 val. Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos didžiojoje salėje vyko projekto Rytų Aukštaitijos Džiazo Forumas 2016 finalinis renginys – koncertas. Programoje dalyvavo Rytų Aukštaitijos Bigbendas, džiazo muzikos atlikėjai iš Molėtų, Ignalinos, Anykščių, Švenčionių, Utenos ir Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos solistai, pučiamųjų instrumentų, dainavimo skyrių mokiniai ir mokytojai.


Atnaujinta Sekmadienis, 27 Lapkritis 2016 18:25
 
„KADA NUTYLA MUZIKA, PRABYLA MŪZOS...“

 

Visagino savivaldybėje tęsiama prasminga ir graži tradicija – Visagino švietimo įstaigų meninių, kūrybinių veiklų reprezentacija.

Šių metų lapkričio 9 dieną įvyko Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos bendruomenės kūrybinių darbų parodos „Kada nutyla muzika, prabyla mūzos...“ atidarymas. Atidaryme dalyvavo Visagino savivaldybės administracija, darbuotojai ir menų mokyklos bendruomenė.

Parodoje buvo pristatyti Tatjanos Antipinos, Tatjanos Chomenko, Gannos Dzyuban, Margaritos Solovievos tapyti ir siuvinėti įvairia tematika ir technika paveikslai; Olgos Šalaginovos, Ritos Kuprinskaitės, Jolantos Kraucevičienės, Valerijos Krasauskienės megzti bei nerti vašeliu meniškai sukurti darbai; Rimanto Jakubėno - rankų darbo drožiniai iš medžio.

Atidarymo proga mokytojos Ieva Gudienė, Valerija Krasauskienė visus dalyvius maloniai nustebino puikiais kulinariniais gebėjimais, pavaišino savo keptais saldumynais – medaus tortu ir aguonų pyragu. Olga Šalaginova padarė staigmeną, papuošdama damas mielais aksesuarais, įvairių spalvų gėlėmis – segėmis.

Kūrinių ekspoziciją galima pamatyti Visagino savivaldybės III aukšte.
Atnaujinta Trečiadienis, 09 Lapkritis 2016 11:28
 
Muzika padovanojo džiaugsmą!

 

2016-10-19 vyko menų mokyklos mokinių ir l/d „Kūlverstukas“ ugdytinių susitikimas. Tai buvo paskutinis koncertas iš renginių ciklo skirto Pasaulinei muzikos dienai.

Renginio organizatoriai – menų mokyklos mokytojos: N. Beločkina,

A. Krumplevskaja, O. Šinkarenko ir l/d „Kūlverstukas“ muzikos vadovė

J. Čerkasova.

Koncerto metu skambėjo melodijos apie žvėris, paukščius, nykštukus. Vaikai dalyvavo ritminiuose žaidimuose ir dainavo linksmas vaikiškas dainas. Susitikimas su muzika visiems patiko, suteikė vaikams daug ryškių emocijų ir geros nuotaikos.

Iki naujų susitikimų, muzika!

(nuotraukos čia)

Atnaujinta Sekmadienis, 23 Spalis 2016 14:22
 
Su Gimimo diena, Muzika!

Spalio 6d. Visagino progimnazijoje „Gerosios vilties“ įvyko šventė, skirta Pasaulinei  muzikos dienai.

Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos mokytojos O. Šinkarenko, N. Beločkina, A. Krumplevskaja, I. Gudienė ir jų mokiniai „Gerosios vilties“ pradinių klasių mokiniams paruošė koncertą ir atliko įvairių tautų kompozitorių kūrinius ir dainas.

Vedančioji mok. A. Krumplevskaja pasakojo daug įdomaus apie muzikinių instrumentų istoriją. Mokiniai atspėjo mįsles apie instrumentus ir su malonumu dalyvavo muzikiniuose žaidimuose.

Koncerto pabaigoje visi mokiniai linksmai dainavo „gyvūnų“ chore. Čia buvo katytės, šuniukai ir kiaulytės. Tai draugiškai ir džiaugsmingai artistai ir žiūrovai sveikino muziką su Gimimo diena!

 

(nuotraukos čia)

Mokytoja metodininkė Olga Šinkarenko

Atnaujinta Pirmadienis, 17 Spalis 2016 08:15
 
<< Pradžia < Ankstesnis 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Sekantis > Pabaiga >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL