RENGINIAI, KONKURSAI, PROJEKTAI
„Kalėdų žinutė geriausiam draugui“

„Draugai yra lyg tylūs angelai, kurie pakelia mus aukštyn, kai mūsų sparnai pamiršta kaip reikia skraidyti…“

2016-12-23 Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos ugdytiniai koncertavo Visagino „Verdenės“ gimnazijos bendruomenei tradiciniame Padėkos dienos renginyje „Kalėdų žinutė geriausiam draugui“.

Atnaujinta Penktadienis, 20 Sausis 2017 15:33
Skaityti daugiau...
 
NAUJAMETINIS MIESTO RENGINYS PRIE KALĖDŲ EGLUTĖS

 

Gruodio 30 d. vyko Česlovo Sasnausko menų mokyklos naujametinis renginys prie miesto Kalėdų eglutės. Į renginį buvo kviečiami visi – maži ir dideli miesto gyventojai, norintys smagiai praleisti šventinį laiką.

Skambant muzikai atvyko Senis šaltis su dovanų maišu, kurį lydėjo pagalbininkai nykštukai ir kiti kalėdinių pasakų personažai. O dovanas reikėjo užsitarnauti: padeklamuoti eilėraštį ar dainelę padainuoti... Po to sekė linksmi žaidimai, estafetės, rateliai, kuriuos vedė Senis šaltis, Snieguolė ir linksmoji nykštukė, vardu Nataša. Ir mažiems, ir dideliems teko dalyvauti net rimtoje virvės traukimo rungtyje!..

O šalia eglutės stovėjo stebuklingas kalėdinis autobusiukas, kuriame buvo galima pailsėti, atsigerti arbatos arba pasimokyti mezgimo ir dekupažo meno paslapčių. O jas atskleisti buvo pasirengusios mezgėjos ir dekupažo meistrės – dainavimo mokytojos (žodžiu, Barbės Devyndarbės...).

Sutemus prie eglutės deginome bengališkas ugneles ir sveikinome vieni kitus su artėjančiais Naujaisiais metais.

(nuotraukos čia)

Tuos, kurių nebuvo prie šventinės eglutės, ir kurie nematė tikro Senio šalčio, irgi sveikiname su Naujaisiais, linkėdami, kad išsipildytų gražiausios jūsų svajonės!

LAIMINGŲ NAUJŲJŲ METŲ !


Atnaujinta Šeštadienis, 07 Sausis 2017 14:49
 
EDUKACINĖ – KULTŪRINĖ IŠVYKA Į VILNIŲ

 

Gruodžio 28 d., mokinių kalėdinių atostogų metu, mūsų mokyklos mokytojai surengė edukacinę-kultūrinę išvyką į Vilnių.

Nuvykę aplankėme Iliuzijų muziejų „Vilnil“, neseniai tapusį vilniečių ir Vilniaus svečių nauja traukos vieta, kur galima ne tik įdomiai praleisti laisvalaikį, bet ir suteikti progą aptingusioms nuo kasdienybės smegenims padirbėti kitu rėžimu...

Muziejaus įkūrėjas Matvejus Linovas šią pramogą rekomenduoja ne vienišiams, o draugų kompanijoms, mėgstančioms asmenukes. Pasak jo, daugelį muziejaus eksponatų kūrė Lietuvoje gyvenantys menininkai. Eksponatai, sukurti pasitelkus optinę iliuziją, žiūrovus verčia prisiminti mokykloje girdėtas fizikos tiesas ir t.t.

Po to mokytojai lankė kitas istorines, kultūrines vietas. Didelį įspūdį padarė Aleksandro Vasiljevo mados paroda „Gėlės ir paukščiai“, eksponuojama Dailės muziejuje.

Vakarop, sutemus, ant Vilniaus arkikatedros fasado stebėjome unikalią 3D projekcijų kalėdinę pasaką „Sofijos žvaigždėlapis“. O išvyka baigėsi prie gražiosios sostinės Kalėdų eglės, kur apsilankėme ir jos teritorijoje surengtoje kalėdinėje mugėje bei nusipirkome lauktuvių namiškiams ir draugams.

Iš sostinės į Visaginą parsivežėme gražius šventinius įspūdžius.

(nuotraukos čia)

Atnaujinta Šeštadienis, 07 Sausis 2017 14:37
 
SOS TALENTS

Gruodžio 15 dieną, Paryžiaus centre, Eliziejaus laukuose, viešbučio „Marcel Dessault“ koncertų salėje vyko jaunųjų talentų fondo SOS TALENTS, kurio įkūrėjas yra žymus prancūzų kompozitorius ir pianistas, Lietuvos konsulas Švecarijoje Michel Sogny, gala koncertas, kuriame dalyvavo trys jaunieji pianistai iš Gruzijos, ir trys pianistai iš Lietuvos: Kasparas Mikužis, Milda Daunoraitė – Visagine vykusio tarptautinio A. Dvarionaitės jaunųjų pianistų konkurso dalyviai, tai pat jauniausia koncerto dalyvė - Marija Kaleničenko (mokytoja Karina Gurina), Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos mokinė. Nuo 2015 metų Marija Kaleničenko keletą kartų buvo išvykusi į Paryžių, kur vyko užsiėmimai pagal Mišelio Sony metodiką. Šame baigiamajame koncerte dalyvavo  žinomi pasaulio meno srities atstovai, muzikantai, buvęs Prancūzijos prezidentas Valéry Giscard d'Estaing, politikai, spaudos atstovai.  Šio koncerto transliacija vyko per kanalą Mezzo ir Prancūzijos radijas.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vilija Žukauskienė


Atnaujinta Antradienis, 03 Sausis 2017 11:58
 
NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO PROGRAMOS

 

„MENINĖS STUDIJOS – MENŲ VIRUSAS‘‘

 

„Įvairiaspalvė muzikos kalba‘‘

Atnaujinta Trečiadienis, 15 Kovas 2017 08:27
 
<< Pradžia < Ankstesnis 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Sekantis > Pabaiga >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL